18:22 01.04

Поступилися Скоруку в заключному матчі перед стартом чемпіонату

Полтавці посутпилися колезі по дивізіону.

У перший день квітня СК Полтава провів заключний спаринг напередодні старту сезону. Містяни вдома приймали колегу по дивізіону - ФК Скорук.

Старт матчу активніше розпочали саме полтавці. Але пропустили гол на контратаці суперника. Цуркан опинився на лінії штрафного майданчика разом з Підлепичем, а Петриченко намагався зіграти на перехоплення, але не встиг, тому м'яч влітав уже в порожні ворота.

Попри пропущений гол, полтавці могли відігравати втрачене. Щонайменше два вигідних шанси було у Бужина, однак влучність трохи підвела Миколу. Під завісу першого тайму полтавці знову мали можливість забивати, але Дрозда завалили у штрафному майданчику. Проте свисток арбітра змовчав. За лічені хвилини Євген пробив у ближній кут - трохи невлучно.

На старті другого тайму Володимир Сисенко випустив у нападі Євгена Стрельцова. І форвард зробив дві спроби замикати головою передачу в ціль, але то захисник, то голкіпер грали на вибивання. Ще шанси були у Горжуя та Копитова, але знову захист суперника відіграв без помилок.

А на останніх хвилинах інтрига у поєдинку зникла після фолу Богдана Петриченка у власних володіннях. Арбітр вказав на точку, а 11-метровий удар реалізував Куліш. Тож 2:0 - Скорук переграє Полтаву за тиждень до старту весняної частини чемпіонату.