17:21 28.01

Поступилися Тростянцю у першому зимовому спарингу

Полтавці стартували з поразки на відкритому Зимовому кубку АФП.

28 січня СК Полтава стартував у Зимовому кубкові АФП. Суперником полтавців став давно знайомий суперник - ФК Тростянець, який виступає у другій лізі.

Якщо полтавці розпочали тренувальний процес два тижні тому, то колектив із Сумщини працює лише тиждень. У складі тростянчан нині виступає двоє експолтавців - Вадим Таранушич та Роман Зоря. Вадим, до речі, відіграв повний матч. У складі нашого колективу виступає ексгравець Тростянця Микола Бужин.

Сам матч видався доволі типовим для перших спарингів після затяжної відпустки. Господарі поля могли розраховувати на 22 футболістів основної обойми та кількох гравців, які прибули до команди на перегляд. Двоє спортсменів пропустили спаринг: Богдан Васецький, який перед грою занедужав, та Максим Горжуй, котрий зазнав ушкодження.

У першому таймі Володимир Сисенко випустив когорту футболістів, які є гравцями основного складу, а в другому таймі свої вміння мали показати гравці ротації. Упродовж першої 45-хвилинки полтавці володіли ініціативою і не дали суперникам найменшого шансу, щоб підібратися до воріт сьогоднішнього іменинника Ігоря Варцаби. Натомість попереду стовідсоткових шансів забити було не так і багато. Тому на перерву команди пішли за безгольової нічиєї.

У другому таймі містяни вийшли кардинально іншим складом і вже на перших хвилинах тайму навіть змогли забити гол. Гравець, який нині перебуває на перегляді, завершував передачу від Стрельцова. Але в розвитку атаки арбітр угледів гру рукою, тому гол скасували.

Далі полтавці намагалися знайти ключ до воріт суперника, натомість пропустили. Бистрицький скористався помилкою захисників і відправив м'яч у сітку -0:1.

На жаль, це був єдиний гол у матчі. Більше жодна з команд не змогла відзначитися. У підсумку 0:1 - поразка від друголігового колективу. Наступний спаринг у рамках Зимового кубка АФП відбудеться 2 лютого. Суперник - ФСК Маріуполь.

Зимовий кубок АФП, група А, 1 тур

СК Полтава - ФК Тростянець 0:1 (0:0)

Полтава, стадіон Молодіжний

28 січня, 13:00

0:1 - Бистрицький.

СК Полтава (1 тайм): Варцаба, Бужин, Опанасенко, Ходуля, Мігунов, Даниленко, Копитов, Перебора, Щербак, Шмигельський, Вівдич.

СК Полтава (2 тайм): Варцаба, Пось, Никитюк, Клименко, Савенков, Плахтир, Шаповалов, Коцюмака, Литюк, Гарнага, Стрельцов.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

ФК Тростянець: Осадчук, Таранушич, Волошко, Клюс, Коваленко, Гезело, Сліпухін, Козак, Проданов, Шаповалов В., Бистрицький.

НЗ: Архипчук, Мизюк, Щербань, Катрич, Коритник, Дувняк, Кошкти, Кравченко, Деревинський.

Головний тренер: Валерый Шаповалов.