23:00 29.07

Поступилися з розгромом Інгульцю

29 липня СК Полтава провів дебютну зустріч у новому сезоні першої ліги. Суперником містян став ще вчорашній учасник УПЛ - ФК Інгулець з селища Петрове.

Команда з Кіровоградщини не пройшла випробування перехідними іграми, поступившись ЛНЗ. Тому цього сезону петрівчани - учасники першої ліги, де востаннє були три роки тому. Ще до старту чемпіонату Інгулець - один із фаворитів першості. Команді вдалося зберегти десятьох футболістів, які виступали й торік. Змінився цього літа у червоно-жовтих керманич. Ним став Владислав Лупашко, який раніше був гравцем Інгульця, а при Лавриненкові та Ковальцю працював у тренерському штабі.

Полтавці на старті сезону теж не планують пасти задніх. За літню паузу команда провела перезавантаження, розпрощавшись з 13-ма гравцями. Натомість їм на зміну прийшло 12 досвідчених виконавців.

Однак матч перетворився на справжній шок для містян. Гра не пішла з перших хвилин. Як наслідок, уже на 17 хвилині м‘яч опинився у воротах Ігоря Варцаби після помилки в захисті від Вадима Підлепича. Голом же відзначився Олександр Козак. За 10 хвилин він же після пасу з глибини оформив дубль. А до перерви Юрій Козиренко довів рахунок до розгрому, пробивши під дальню стійку.

Інгулець зловив кураж і фактично відразу після перерви відзначився ще одним взяттям воріт. Втретє у матчі гол забив Козак. Крапку ж у зустрічі поставив Денис Резепов.

Тож 5:0 - полтавці зазнають найбільшої поразки за час виступів у першій лізі.

Чемпіонат України з футболу

Перша ліга, група Б

1 тур

Петрове, стадіон Інгулець

Інгулець (Петрове) - СК Полтава 5:0 (3:0)

Голи: 1:0 - 18 Козак, 2:0 - 26 Козак, 3:0 - 35 Козиренко, 4:0 - 51 Козак, 5:0 - 64 Резепов.

Інгулець: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Сидоренко, Кольцов (Місержи, 78), П'ятов (Лісняк, 78), Запорожець (Ченбай, 70), Козак (Резепов, 62), Сітало (Квасов, 62).

НЗ: Сметанка, Осипенко, Боровський, Ставничий, Чабан.

Головний тренер: Владислав Лупашко.

СК Полтава: Варцаба, Опанасенко, Клименко (Шмигельський, 46), Підлепич, Мігунов (Савенков, 79), Плахтир (Даниленко, 46), Копитов (Шаповалов, 59), Коцюмака, Щербак, Перебора, Горжуй (Стрельцов, 46).

НЗ: Тельнов, Васецький, Ходуля.

Головний тренер: Володимир Сисенко.

Попередження: Опанасенко, 14