18:14 20.05


"Містяни" потренувалися з "ворсклянами"


СК "Полтава" провів спільне тренування із земляками з УПЛ

Про матч між Ворсклою та СК Полтава у мирний час мріяв би чи не кожен місцевий уболівальник. Адже полтавське дербі - це завжди безкомпромісна боротьба і бажання довести, хто в місті сильніший. Особливо тоді, коли чимало гравців, котрі захищають малиново-золоті кольори, пройшли через структуру Ворскли. Нині ж про футбольні поєдинки поки що годі й думати. А команди можуть провести лише спільне тренування, у рамках якого і позмагатися.

Саме сьогодні ''містяни'' потренувалися разом із ''ворсклянами'', а підсумком виконаної роботи став футбольний міжсобойчик. Проте визначити переможця в ньому так і не судилося. Саме "містяни" відкрили лік забитим голам - автором взяття воріт став Дмитро Щербак, котрий розписався у воротах своїх колишніх колег. Пізніше Дмитро мав ще кілька нагод відзначитися, але м'яч зрадницьки влучав у каркас воріт.

У другій половині тренування приймаюча сторона відновила паритет зусиллями Дмитра Кравченка, який нині підтримує форму у стані ''зелено-білих''. А невдовзі вже ''ворскляни'' вийшли вперед. Голом відзначився Максим Товстий. Та наприкінці поєдинку вже наші хлопці відновив рівновагу. Стрімка контратака завершилася тим, що ексворсклянин Олександр Пось опинився в потрібний час і в потрібному місці і встановив фінальний результат.

Фото: Артем Лобанов, пресслужба ФК "Ворскла"