21:47 15.01


Повернулися до роботи після півторамісячної паузи


СК Полтава вийшов із відпустки та розпочав підготовку до весняної частини сезону.

15 січня СК Полтава повернувся з відпустки. Після перерви тривалістю півтора місяці містяни зібралися у спортивному комплексі Полтавського заводу медичного скла, де й відбуватиметься основна частина підготовки.

Група гравців, які проводили відпустку в Полтаві, не втрачали часу даремно і впродовж відпустки підтримували форму, тренуючись двічі-тричі на тиждень на майданчику ПЗМС. Гравці ж, які мешкають в інших регіонах, працювали вдома за індивідуальною програмою.

У загальній групі працюють усі 24 гравці, що є в обоймі малиново-золотих, зокрема і Єгор Коваленко, який через травму пропустив більш ніж півроку. Із півзахисником клуб продовжив контракт на один рік.

Перший тиждень роботи для футболістів втягуючий. Команда працює в залі двома групами. А підсумком першого тижня роботи стане двосторонній поєдинок, який відбудеться у суботу, 20 січня, на стадіоні Молодіжний. Далі за планом команда розпочне виступи на Зимовому кубкові АФП, де зіграє спаринги з першоліговими МФК Металург (Запоріжжя) та ФСК Маріуполь і друголіговим ФК Тростянець. З календарем турніру ви можете ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, за підсумками осінньої частини чемпіонату першої ліги СК Полтава отримав путівку до чемпіонської групи. Відновлення сезону в першій лізі заплановане на 23 березня.