СК "Полтава" – "Інваспорт". АНОНС

27 червня 2020 року. Полтава, стадіон "Локомотив". Початок о 17:00.

Команди після двох стартових турів посідають діаметрально протилежні місця у турнірній таблиці. СК "Полтава" набрав максимальну кількість очок, здобувши дві перемоги - над "Локомотивом" (3:0) та "Стандарт-Нафтогазом" (2:1). У свою чергу, "Інваспорт" навпаки, свої поєдинки програв - "Олімпії" (0:3) та "Колосу" (2:3). Хоча в останньому матчі був близьким до сенсації, змусивши сорочинців по ходу гри відіграватися.

Для "Інваспорта" участь у цьогорічному чемпіонаті Полтавщини четверта поспіль. Свій перший сезон підопічні Олександра Верещаки відіграли у 2017 році та посіли сьому сходинку серед семи команд ліги. Парадоксально, але той виступ став для команди найуспішнішим. Проте, незважаючи на щорічний фініш у підвалинах турнірної таблиці "Інваспорт" зарекомендував себе як "міцний горішок", який не кожному вдається розколоти. Через непоступливість та бойовий характер ця цікава команда неодноразово підносила неприємні сюрпризи своїм суперникам.

"Інваспорт" є базовим колективом для дефлімпійської збірної України. Минулого року полтавські футболісти у складі національної команди під керівництвом Олександра Верещаки та Віктора Козіна вперше в історії виграли чемпіонат Європи, а восени у складі збірної Полтавщини стали чемпіонами України серед спортсменів із вадами слуху. Що доводить: рівень виконавців, зібраних у команді - високий.

Щодо історії очних протистоянь, то земляки двічі зустрічалися між собою на офіційному рівні в рамках обласних змагань у минулому році. В обох матчах успіх святкували підопічні Володимира Сисенка. У поєдинку першого кола СК "Полтава" переміг - 2:1 (голи у переможців забили Олег Червонцев та Олег Бут), а у другому колі – 2:0 (Дмитро Щербак та Микита Бакланов).

Ще одна гра між цими командами відбулася на початку 2020 року, але носила статус контрольної. Як і у попередніх протистояннях, сильнішими виявилися містяни – 3:1.

Перед стартом нинішнього чемпіонату "Інваспорт" мав намір грати й у чемпіонаті міста, і чемпіонаті Полтавщини. Проте через заборону виступу гравцям у різних змаганнях, керівництво команди вирішило зосередитися на обласному турнірі. Тож, тепер усі сили підопічні Олександра Верещаки віддадуть задля вдалого виступу на футбольних полях Полтавської області.

Перед цим туром "Інваспорт" втратив провідного виконавця - Ігор Реутов перейшов до "Колоса" (Великі Сорочинці). А СК "Полтава" підсилив свій склад, дозаявивши колишнього форварда "Олімпії" 30-річного Романа Кірпіченка.