У 8 турі аматорського чемпіонату України СК "Полтава" у селі Копили на НТБ ФК "Полтава" прийматиме команду "Скорук" з смт. Томаківка Дніпропетровської області.

Футбольний клуб "Скорук" в чемпіонаті України серед аматорів виступав у сезоні 2018/19, посівши в групі 3 п’яте місце. А вже наступного сезону 2019/20 клуб заявився для участі в аматорському Кубку України, одночасно виступаючи в чемпіонаті Дніпропетровської області.

Цього сезону клуб відновив виступи на першість України. За словами головного тренера  Олександра Степанова, "Скорук" не ставить захмарних цілей за будь-яку ціну потрапити у професіонали. Натомість розвиває дитячо-юнацьку школу. Окрім цього, намагається підтягувати й інфраструктурні питання, як то будівництво бази, реконструкція стадіону, щоб мати можливість далі переходити у професіонали.

Домашні матчі "Скорук" проводить у Дніпрі на стадіоні "Олімпійські резерви", який відкрито у 2017 році після капітальної реконструкції. Спорткомплекс багатофункціональний, містить поля для баскетболу та міні-футболу, легкоатлетичний комплекс.

Напередодні звітного протистояння наш суперник посідає шосту позицію. Цього сезону команда жодного разу не грала внічию, натомість тричі здобувала перемогу та ще тричі - програла. Зараз у доробку ФК "Скорук"  9 залікових пунктів.