19 вересня на стадіоні "Локомотив" у Полтаві відбудеться матч 3 туру аматорського чемпіонату України з футболу. СК "Полтава" на власному полі прийме ФК "Суми".

Ще минулого сезону колектив мав назву LS Group. Проте вже в новому сезоні  на базі цього клубу створено ФК "Суми".

Клуб заснований у 2016 році. Команда розпочала шлях з дитячо-юнацької команди. Грав колектив у Лізі футбольних клубів Сумського району. Там став чемпіоном у 2016 та 2017 роках.

У 2017 році команда стала срібним призером Сумського обласного турніру імені заслуженого тренера України М.І. Фоменка Fomenko cup 2017.

У 2018 році колектив здобув бронзові нагороди Вищої ліги чемпіонату Сумської області та став володарем Кубка Сумської області. Цього ж сезону LS Group тріумфує у Кубкові регіонів Сумщини.

У березні 2019 року ФК LS Group став чемпіоном Сумської області з футзалу, а в червні знову здобув Кубок на честь М.І. Фоменка Fomenko cup 2019.

Колектив був фіналістом Суперкубка та Кубка Сумської області 2019 року й чемпіоном обласної першості сезону 2019 року.

Цьогоріч ФК "Суми" став володарем Кубка Геннадія Свірського та володарем Суперкубка Сумської області.

У першому турі "Суми" розгромили ФК "Тростянець", а в другому турі не змогли зчинити опір лідеру - ФК "Вовчанськ".

Торік СК "Полтава" зустрічався з цим колективом в аматорському Кубкові України. Тоді полтавці в 1/16 фіналу на власному полі здобули переконливу перемогу з рахунком 5:1. А в матчі-відповіді у Сумах на стадіоні "Ювілейний" наші хлопці святкували перемогу з рахунком 3:1.