У матчі 5-го туру аматорського чемпіонату України СК "Полтава" зустрінеться з ФК "Тростянець" із Сумщини.

2015 році було засновано громадську організацію "Спорт Тростянеччини", і саме тоді почалося відродження футболу в місті. У складі організації було створено ФК "Тростянець", який того ж року взяв участь у футбольних змаганнях Сумщини. Організація мала  відновити команду, привернути увагу до футболу, повернути вболівальників на стадіон, популяризувати дитячу секцію з футболу та максимально висвітлити футбольне життя міста. Команда заручилася підтримкою Тростянецької міської ради та місцевої шоколадної фабрики. Саме завдяки їхній підтримці почалась підготовка до першого повноцінного сезону.

З 2015 року команда виступає у першості Сумської області. У серпні 2019 року, на День Незалежності, ФК "Тростянець-2" здобув свою першу велику перемогу – у фіналі Кубка Сумської області здолав LS Group. У сезоні 2019/20 "Тростянець-2" заявився для участі в аматорському чемпіонаті України.

Одночасно клуб продовжує розвивати інфраструктуру, зокрема реконструює міський стадіон ім. В.П.Куца. Він матиме футбольне поле із натуральним покриттям та автоматичним поливом, два тренувальні поля, одне поле розміром 60х40м зі штучним покриттям, футбольний манеж із полем зі штучним покриттям розміром 60х40м та оновленні бігові доріжки.

З 13 січня 2020 року ФК "Тростянець-2" як учасник чемпіонату України з футболу серед аматорських команд сезону 2019/2020 змінив назву на ФК "Тростянець". Торік клуб виступав у групі 2, команда посіла 4-е місце. У сезоні 2020/21 ФК "Тростянець" в аматорському чемпіонаті виступає в групі 3. На старті звітної першості клуб з Сумщини зіграв внічию з "Кривбасом-2", зазнав двох поразок від земляків з ФК "Суми" та "Вовчанська" з Харківщини.

Нині ФК "Тростянець" іде на 8 позиції з 1 очком в активі.

Фото: ФК Тростянець