В 11-у турі аматорського чемпіонату України СК "Полтава" поїхав у гості до найвіддаленішої команди групи 3 у місто Каховка, де зіграє проти однойменного колективу.

Клуб "Каховка" заснований ще в червні 2006 року, проте в аматорській першості виступає відносно нещодавно і результати тут поки що скромні. Втім колектив з Херсонщини під керівництвом ексфутболіста Дмитра Кузнєцова поступово розвивається та має амбітні плани.

Клуб здобув чимало титулів на обласному рівні. Першим із них був Кубок Херсонщини ще у 2008 році. Через 10 років "Каховка" змогла повторити це досягнення. В активі команди чемпіонство в обласних змаганнях 2018 року, србіло чемпіонату 2007 року та бронза все з того ж турніру, датована 2008 роком.

Також каховці дворазові володарі Суперкубка Херсонської області - сезон 2017 і 2019 років. А 2018  вони стали володарями Кубка "Закриття сезону" Херсонської обласної федерації футболу.

Щодо досягнень в аматорському чемпіонаті, то найкращий результат вони мали у сезоні 2018/19  - СК "Каховка" тоді посів у 3-ій групі 4 місце, зупинившись за крок до виходу в плей-оф змагання. У сезоні 2019/20 клуб фінішував вже на п’ятій сходинці в групі 3.

Серед гравців клубу  переважно вихованці обласного футболу - молодь та більш досвідчені футболісти, які мали досвід ігор на рівні першої чи другої ліги.

Напередодні 11 туру СК "Каховка" - один із головних конкурентів, тому матч на спортивному комелксі "Олімпійський" буде за 6 очок. На сьогодні СК "Полтава" йде на 4 позиції з 18 очками, а каховці розташувалися на 5 позиції, відстаючи на 1 очко. Але слід зазначити, що вони  зіграли на  один матч більше.

В активі "Каховки" цього року 5 перемог та 2 нічиї. У минулому турі вони сенсаційно на виїзді відібрали очки у лідера першості ФК "Вовчанськ", зігравши 2:2.