ФК «Альянс» (Липова Долина) – СК «Полтава» - 3:0

СКП: Тельнов, Савенков, Томенко, Підлепич, Куімов, Абазов, Пономаренко, Горжуй, Карась, Червонцев, Кірпіченко.

На заміну у другому таймі виходили: Попов, Зоря, Власенко, Бут, Ерік Авуах, Даниленко, Горбунов.

29 липня 2020 року. Охтирка, стадіон «Нафтовик».

Перший тайм пройшов за повного домінування номінальних господарів. Вони вже на першій хвилині мали нагоду відкрити рахунок. Томенко заслабко віддав передачу на Тельнова і м’яч перед штрафним майданчиком перехопив найкращий бомбардир сумчан Владислав Шарай. На щастя для голкіпера полтавців удар форварда «Альянсу» прийняла на себе стійка.

Далі лише надійна гра голкіпера СК «Полтава» не дозволяла супернику відкрити рахунок. Проте і він був безсилий, коли у середині тайму Сергій Загинайлов влучно пробив із-за меж штрафного майданчика – 1:0.

Згодом дві нагоди, щоб відзначитись протягом однієї хвилини мав все той же Шарай, але в обох випадках на висоті був Максим Тельнов. Чудовий шанс зрівняти рахунок за п’ять хвилин до завершення тайму мав Карась, який не влучив у ворота з лінії воротарського після прострілу від Кірпіченка. У відповідь «Альянс» організував масовану атаку, яка двічі завершувалася ударом по воротах полтавців. Спочатку Загинайлов, а потім Агапов не зуміли переграти Тельнова, безперечно, найкращого гравця гостей у першому таймі.

Та все ж до перерви м’яч вдруге таки побував у сітці воріт полтавської команди. Костянтин Ярошенко запустив у прорив Агапова, який влучно пробив у ближній кут – 2:0. Могли підопічні Володимира Сисенка одразу один гол відіграти, однак Карась не використав свій вихід віч-на-віч із воротарем сумчан.

На початку другої половини полтавці активізувалися завдяки появі на полі свіжих гравців –  Даниленка, Бута та студента-ганійця Еріка. Саме останній розпочав контратаку, яка завершилася передачею Горжуя у штрафний майданчик на Кірпіченка, але Роман не зміг влучити у ворота. Через декілька хвилин ця зв’язка спрацювала ще раз, але знову неточно. Не зумів відзначитися і Савенков – його удар із декількох метрів парирував воротар «Альянсу». За таке марнотратство сумчани покарали свого суперника на 65-й хвилині, коли змусили полтавців утретє розпочинати з центру поля.

Контрольний поєдинок завершився впевненою перемогою більш досвідченого суперника з ПФЛ, але дав можливість нашій команді побачити, над чим треба попрацювати для досягнення поставлених цілей.