Програли за рахунком, але не за грою: СК "Полтава" поступився дебютанту УПЛ

Містяни програли у спарингу з "Металістом 1925".

11 липня у смт Високому СК "Полтава" зустрічався з "Металістом 1925".

"Металіст 1925'' ще донедавна грав у першій лізі, а за підсумками минулого сезону прорвався в еліту українського футболу, де невдовзі має дебютувати. Полтавці теж готуються до дебюту, щоправда, поки що в другій лізі, та на літніх зборах намагаюься якісно провести підготовку,  змагаючись із  вищими за класом командами.

Спаринг з дебютантом УПЛ дав можливість тренерському штабу побачити, наскільки команда готова до нового сезону. Гра, яку могли побачити вболівальники, напевне, перевершила всі очікування.

Уже в дебюті зустрічі наші хлопці могли вигравати та карати харків'ян за грубу помилку на підступах до воріт Сидоренка. Стрельцов зіграв на відбиранні, Щербак перехопив м'яч, от тільки з ударом у Дмитра не склалося. Форвард відправив м'яч з лінії штрафного майданчика вище воріт. Господарі не забарилися з відповіддю: Савін високо стрибав, намагаючись відгукнутися на навіс від колеги з флангу. От тільки, на щастя для нашої команди, до м'яча так і не дістався. А хвилинами пізніше удар Стороженка був радше тренувальним для Максима Тельнова, ніж небезпечним.

Містяни мали просто шалений шанс, щоб повести в рахунку. Горжуй після пасу з глибини поля, витримавши офсайдну лінію, виривався назустріч Сидоренку, от тільки лайнсмен був дещо іншої думки та сигналізував про офсайд. А вже у наступному моменті асистент арбітра, напевне, не помітив офсайду. Новачок харків'ян Квакіч відпасував на Дмитренка під час атаки другим темпом. Владиславу залишалося у дотик зіграти фактично у порожні ворота. От тільки півзахисник перебував у положенні поза грою. Але в цьому епізоді арбітр не помітив нічого та відсигналізував на центр поля.

А до перерви "Металіст 1925" зорганізував ще один гол. Атаку, як по нотах, розвинули Савін і Фабіньо. Антон отримав діагональну передачу, протягнув м'яч через півполя та відпасував під удар бразильському легіонеру - 2:0.

Після перерви кілька напівмоментів створили харків'яни біля воріт Яна Вічного. Втім суттєвої переваги над "малиново-золотими" продемонструвати не змогли. Наш голкіпер більше залишався без роботи, тоді як на вістрі атаки було гаряче. Горжуй міг асистувати Щербаку, якби віддав трохи слабкіше передачу в розріз. А навіс після штрафного від Даниленка ледь не завершився зрізкою у власні ворота від Еногели. Епізод врятував лише голкіпер ''жовто-синіх'', який у стрибку дивом витягнув ''шкіряного'' і перевів на кутовий. Гарний шанс був і в Шмиголя, от тільки удар з ближньої відстані блокував захисник. Забити бодай один гол до кінця гри полтавцям, які, безумовно, гостріше діяли у другому таймі, так і не вдалося.

Попри негативний результат на табло, тренерський штаб зміг отримати чимало корисної інформації про своїх підопічних за два тижні до старту сезону.