Рекордна перемога в обласному дербі

Полтавці не помітили Кремінь.

28 серпня у рамках 5 туру першої ліги СК Полтава протистояв Кременю.

Обласне дербі обіцяло бути цікавим та безкомпромісним. Команди ще й підходили до звітного протистояння на сусідніх позиціях з однаковою кількістю очок. В очних же протистояннях у команд був теж паритет: по одній перемозі в активі обох колективів.

На матч з Кременем Володимир Сисенко здійснив лише одну заміну: праворуч у захисті замість Мігунова вийшов Пось. В іншому керманич містян залишився вірний своєму вибору, як і в попередньому турі.

Старт матчу був зовсім непростий. Більш небезпечно на вістрі атаки діяли саме кременчуківці. Полтавці теж не мали наміру відсиджуватися у захисті. Як наслідок -  один із епізодів у середині першого тайму завершився грою рукою господарів на підступах до власного штрафного майданчика. Кременчуківці намагалися вибудувати стінку з шести футболістів, навіть поклали Галояна на газон, щоб убезпечити себе від удару низом. Та всі ці старання були марними. Штрафний удар взявся виконувати Богдан Шмигельський, який красиво відправив м'яч у дев’ятку воріт суперника - 0:1.

Другий тайм розпочався із замін. Володимир Сисенко зняв Перебору і Стрельцова, яких замінили Мігунов і Бужин: Олександр зайняв позицію ліворуч у захисті, а Коцюмака піднявся у півзахист. Натомість Бужин зайняв місце Шмигельського праворуч у півзахисті, а сам Богдан зіграв на позиції форварда. Як показав подальший хід поєдинку, така рокіровка дала свої плоди. Уже в дебюті другого тайму Шмигельський зіграв вдало на дальній стійці, замкнувши передачу Щербака - 0:2.

А далі полтавці забили чотири голи, де в кожному епізоді взяв участь Микола Бужин. Спочатку він розписався у воротах суперника, зігравши на замиканні. Далі проасистував Щербакові. Згодом оформив дубль. І жирну крапку поставив, астстуючи Шаповалову.

Чи могли полтавці забивати більше шести голів? Напевне, що могли, адже до фінального свистка Кремінь так і не зміг вибратися з ями та створити хоч щось біля воріт Варцаби, щоб відзначитися голом престижу. А от Коцюмака, Копитов, Щербак змарнували свій шанс, щоб зробити рахунок ще більшим.

У підсумку 0:6 - СК Полтава святкує яскраву перемогу в обласному дербі та записує свою рекордну перемогу на професіональному рівні.

Перша ліга, група Б

5 тур

Кремінь (Кременчук) - СК Полтава 0:6 (0:1)

Кременчук, Кремінь-Арена

28 серпня, 16:15

Голи: 0:1 - 21 Шмигельський, 0:2 - 46 Шмигельський, 0:3 - 54 Бужин, 0:4 - 54 Щербак, 0:5 - 63 Бужин, 0:6 - 84 Шаповалов.

Кремінь: Матус, Сидоренко, Дудник, Товкач (Аркуша, 55), Костюк, Панчишин, Савіцький (Рокотянський, 61), Азізов (П“ятибрат, 55), Галоян, Глоба (Касімов, 85), Трофимюк (Вівдич, 55).

НЗ: Оксененко, Дихтярук, Кіреєв, Жданович.

СК Полтава: Варцаба, Коцюмака, Ходуля, Опанасенко, Пось, Даниленко (Шаповалов, 75), Копитов (Плахтир, 75), Перебора (Бужин, 46), Шмигельський (Гарнага, 68), Щербак, Стрельцов (Мігунов, 46).

НЗ: Тельнов, Васецький, Горжуй, Савенков, Підлепич, Клименко.