19:21 12.02

Розгромили аматорський "Нафтовик"

"Містяни" вирішили долю поєдинку в першому таймі.

12 лютого у Полтаві на стадіоні автоагрегатного заводу СК "Полтава" зустрічався з представником аматорської першості - охтирським "Нафтовиком".

Це колись охтирці були залізним середняком першої ліги і навіть свого часу грали в УПЛ. Нині у клубу не найкращі часи. Після розформування напередодні сезону 2018/19 років Охтирка не мала взагалі своєї команди.  У 2020 році команду відродили. "Нафтовики" встигли  пограти у чемпіонаті Сумщини, а цього сезону виступають в аматорському чемпіонаті України.

Мінлива зимова погода внесла свої корективи і в цей контрольний поєдинок. Ще напередодні відлига в Полтаві привела до ладу синтетичні поля, а в день гри місто знову накрило снігом. Тому за півтори години до гри команди мали змогу побачити красиве біле полотно замість смарагдового газону. Та за цей час спільними зусиллями обох колективів поле було розчищене від снігу, а початок матчу довелося змістити на 30 хвилин.

Традиційно в першому таймі "містяни" вийшли складом, наближеним до основного, і фактично за перший тайм зробили гру. Спочатку швидкий гол організували Євген Стрельцов та Дмитро Щербак. Євген зробив навіс на дальню стійку, а Дмитро в дотик відправив м'яч у сітку воріт - 1:0.

Друге взяття воріт не забарилося. Яременко міг вирішувати долю моменту і пробивати, але затягнув з ударом. М'яч відрикошетив під ноги Стрельцову. Перший удар Євгена було заблоковано, але добивання вже завершилося потраплянням у ціль - 2:0.

А за лічені хвилини у грі вже був розгром. Захисник "Нафтовика" вирішив зіграти через голкіпера, але все той же Стрельцов сплутав карти опонентам, запресингувавши голкіпера в його ж володіннях. М'яч відлетів під удар Яременку, який поклав шкіряного під дальню стійку - 3:0.

До перерви щільна робота Стрельцова із захисниками суперників призвела до чергової помилки гостей і другого взяття воріт у виконанні нашого найкращого бомбардира - 4:0.

Рахунок міг бути ще більшим, але десь удача, десь більш пильна робота опонента під час стандартних положень не дали довести рахунок до непристойного. У другому таймі полтавці випустили переважно гравців ротації. На жаль, їм не судилося реалізувати свої нагоди. Але й у захисті хлопці відпрацювали надійно, зберігши свої ворота "сухими".

Тож 4:0 - СК "Полтава" на класі розгромив ФК "Нафтовик". Після цієї гри підопічні Володимира Сисенка отримали два вихідні, а вже у вівторок повернуться до тренувань. За тиждень "містяни" проведуть ще один спаринг. Суперником нашого колективу стане колега по другій лізі - ФК "Тростянець".

Контрольний поєдинок

12 лютого, 14:30

Полтава, стадіон ПААЗ

СК "Полтава" - "Нафтовик" (Охтирка) 4:0 (4:0)

Голи: 1:0 - Щербак, 2:0 - Стрельцов, 3:0 - Яременко, 4:0 - Стрельцов

СК "Полтава" (1 тайм): Вічний, Бужин, Томенко, Курелєх, Савенков, Костенко, Даниленко, Коваленко, Яременко, Щербак, Стрельцов.

СК "Полтава" (2 тайм): Петриченко, Куімов, Томенко (Таранушич), Пось, Бичков, Постернак (Арабов), Абазов, Товстий, Шмиголь, Горжуй, Руденко