18:11 23.08

Розгромили Діназ у першому домашньому матчі

Полтавці переграли Діназ.

23 серпня у полтаві на стадіоні Молодіжний СК полтава приймав Діназ з Вишгорода.

Історія зустрічей СК Полтава та Діназа починається з 2023 року. За цей час команди перетиналися у офіційних зустрічах чотири рази. В активі полтавців перемога, дві нічиї та поразка. Кожен матч між суперниками ознаменовувався безпрецедентною боротьбою.

До звітної гри полтавці підходили з кадровими втратами. Матч пропускали Ігор Варцаба та Богдан Шмигельський. Останній зазнав ушкодження цього тижня на тренуванні. Також Ілля Ходуля продовжує відновлюватися від травми. Стартовий склад полтавців через травму Шмигельського зазнав зміни у порівнянні з поперднім матчем. ЗАмість Богдана з перших хвилин вийшов Денис Галенков.

Матч не був багатим на моменти. Давалася в знаки гра на полі зі штучним покриттям у шалену спеку. Та все ж містяни змогли відкрити рахунок. Стандарт біля воріт суперника завершився скиданням від Плахтиря. після скидання м'яч зрикошетив від кількох гравців та відлетів під удар Стрельцову, який не схибив і відкрив лік голів у першій лізі та забив третій м'яч цього сезону.

За лічені хвилини гості залишилися у меншості. Стрельцова, який міг виходити віч на віч з голкіпером збив Романчук. За фол захисник гостей отримав справедливе вилучення, залишивши свою команду в меншості. Стандарт після фолу взявся виконувати Дмитро Плахтир і гарматним ударом прошив ворота Дмитроченка - 2:0.

Упевнена перевага давала змогу грати більш спокійно, за рахунком. У другому таймі полтавці продовжили гнути свобю лінію. І в середині тайму змогли довести рахунок до розгрому. Коцюмака ловко приклався до м'яча і пробив у дальню девятку воріт суперника, встановивши остаточний результат. У підсумку 3:0 - переконлива перемога полтавців, які забивають три голи у третьому матчі поспіль.