18:33 09.03

Розгромили Кремінь у передостанньому спарингу

Полтавці без проблем здолали земляків із Кременчука.

9 березня у передостанньому спарингу на зборах СК Полтава вдома приймав кременчуцький Кремінь.

Земляки з Полтавщини - звичний спаринг-партнер під час зборів. Щоправда, цього року команди вперше зустрічалися у рамках підготовки до весняної частини сезону. Полтавці нині готуються до старту змагань у чемпіонській групі першої ліги, а кременчуківці - до боротьби за збереження прописки в чемпіонаті.

Якщо полтавці за зимовий період майже не змінили свій склад, то гості з області  розпрощалися з шістьома гравцями, взявши натомість шість нових футболістів. Це Іван Паламарчук, Назарій Пастернак, Майкл Обаміна, Арсеній Коркодим, Іван Куць та Артем Уманець.

Сама гра не була багатою на моменти. Полтавці довго підшукували ключі до воріт суперника, який, віддати належне, добре діяв у обороні. Хоча Щербак та Марусич встигли створити кілька убивчих моментів, та все ж відкрити рахунок вдалося лише наприкінці першої 45-хвилинки. Одарюка з м'ячем  біля штрафного гостей збив суперник, але м'яч підхопив Копитов, який швидко відпасував на Щербака, а Дмитро з гострого кута пробив точно у ціль. 1:0 - гол у роздягальню, який лише став початком розгрому.

На 57-ій хвилині рахунок було подвоєно. Копитов протягнув м'яч ледь не через пів поля, вийшов у район радіуса і метрів з 18 пробив точно у ціль. А за дві хвилини на табло було вже 3:0. Швидкий розіграш штрафного завершився результативною передачею від Вівдича, який точним пасом знайшов Щербака. Дмитро блискавичним ударом послав м'яч під дальню стійку.

Крапку ж у грі було поставлено на останній хвилині зустрічі. Шмигельського завалили у штрафному майданчику, тому арбітр без роздумів вказав на одинадцять метрів. Удар взявся виконувати сам постраждалий, який пробив без шансів для воротаря. У підсумку 4:0 - СК Полтава перемагає та виходить поступово на фінішну пряму підготовки. Наступного тижня містяни проведуть заключний спаринг. Суперником стане ще один колектив із Полтавщини - Гірник-Спорт (Горішні Плавні).

Контрольний поєдинок

СК Полтава - Кремінь (Кременчук) 4:0 (1:0)

Полтава, стадіон Молодіжний

9 березня, 12:30

Голи: 1:0 - 44 Щербак, 2:0 - 57 Копитов, 3:0 - 59 Щербак, 4:0 - 90 пен. Шмигельський.