18:35 23.10

Сенсаційно здолали "Оболонь"

23 жовтня у матчі 9 туру VBET UA Перша СК "Полтава" приймав столичну "Оболонь".

До гри команди підходили на діаметрально протилежних позиціях.  Полтавці йшли сьомими, натомість "пивовари" - першими.  Та позиції у турнірній таблиці далеко не відображали ту гру, яку, зокрема, демонструє наш колектив. В останніх турах полтавці встигли втратити очки. Особливо прикрою виявилася гра з "Гірник-Спортом" у минулому турі, де "містяни" драматично поступилися на останніх секундах зустрічі. Натомість "Оболонь" набрала хороший хід. Востаннє "пивовари" втрачали залікові бали ще в 5 турі у грі з тим же "Гірник-Спортом". У минулому турі кияни вирвали перемогу у свого головного конкурента - ЛНЗ.

У звітному матчі головний тренер полтавців зробив лише одну заміну в старті. Зокрема на фланзі вийшов Максим Горжуй. Гості теж суттєво не змінили свій склад. Лише Мороз залишився поза заявкою, його змінив Черненко.

Старт зустрічі був подібним до матчу першого кола. Полтавці швидко повели в рахунку. Копитов скинув під удар Костенку, який легко доправив м'яч у ближній кут воріт - 1:0.

Попри швидкий гол, команди не балували великою кількістю епізодів, очевидно шукаючи ключі до воріт суперника. "Пивовари" вперше більш-менш небезпечно атакували ворота Яна Вічного лише на 25 хвилині. Груша віддав під удар Слободяну, який пробив чітко в руки нашому голкіперу.

Наступна атака господарів поля давала шанс подвоїти перевагу. Копитов з флангу увірвався у штрафний майданчик і завдавав потужного удару. Федорівський не зміг зафіксувати м'яч у своїх руках, а тут на добиванні виявився Щербак, який і відправив сферу у сітку. Та головний арбітр зустрічі гол не зарахував, зафіксувавши офсайд.

На перерву команди могли йти за більш переконливої переваги "малиново-золотих". Кутовий біля воріт Федорівського завершився ударом Таранушича, але Вадим влучив у воротаря.

Другий тайм був логічним продовженням першого. Команди не балували епізодами, натомість продовжували шукати підходи до воріт суперника. Так, Стрельцов намагався завершувати розіграш штрафного. Згодом Даниленко потужно бив з далекої відстані. Здавалося, м'яч уже під поперечиною, але Федорівський у стрибку парирував удар. Просто розкішний момент був у Стрельцова, котрий намагався красиво п'ятою підправити м'яч у сітку. Однак  після удару снаряд зрадницьки пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Та нереалізація моментів призвела до того, що на 75 хвилині паритет було відновлено. Томенко сфолив на підступах до штрафного майданчика. Штрафний удар виконав Черненко, який поклав м'яч прямо в сітку - 1:1.

Полтавці продовжили торувати шлях до перемоги.  Питання про переможця зустрічі могло бути зняте на 84 хвилині гри, якби Щербак зміг забити після рикошету від суперника. Та Дмитро приберіг сили на заключні хвилини зустрічі. Бичков прострілив у штрафний майданчик, де чітко на ударній позиції виявився Щербак, який і встановив фінальний результат.

У підсумку "Полтава" вириває перемогу в лідера групи "Б". Попереду на наших футболістів очікує зустріч із запорізьким "Металургом".