19:45 25.12


"Полтава" стала на крок ближчою до зведення нової спортивної арени


Президент клубу - про майбутню арену "містян".

"Будівництво нової арени - один із пріоритетів розвитку клубу". Про це неодноразово заявляв президент СК "Полтава" Сергій Іващенко.

Нині ситуація з новою ареною зрушила з мертвої точки. Напередодні, 24 грудня, депутати Щербанівської громади передали у користування СК "Полтава" земельну ділянку площею понад 6,5 га у селі Розсошенці поблизу Полтави. Також було змінене цільове призначення земельної ділянки - для фізичної культури і спорту. Це рішення дає змогу розпочати роботу над зведенням спортивного комплексу.

Сергій Іващенко зазначив: "Сучасна спортивна арена в Щербанях буде. Здоровий глузд переміг: депутати територіальної громади 17 голосами з 18 проголосували за зміну цільового призначення та надання в оренду земельної ділянки, де розташований куплений СК "Полтава" спортивний комплекс. Там тепер буде побудовано сучасний стадіон. Не хочу зосереджувати увагу на негативі – давайте дивитися у майбутнє з позитивом та вірою у власні сили! Отже, більше немає жодних перепон для будівництва такого масштабного об'єкта спортивної інфраструктури. Мене дуже драйвить цей проєкт. І мені хочеться, щоби такий само драйв був і в серцях всіх любителів футболу".

Комплекс зведуть у кілька черг. Насамперед реконструюють та капітально відремонтують приміщення, яке є на стадіоні. Там будуть роздягальні, суддівські та допоміжні кімнати. Також планується у приміщенні розмістити готель для команд гостей. У плані - будівництво п'ятого поверху, де буде розміщуватися ресторан. 

Стадіон вміщуватиме близько 10 тисяч глядачів. Планується зведення трьох трибун. Довкола стадіону збудують манеж із полем стандартного розміру, а також два тренувальних поля. Поруч з ареною з'явиться майданчик для воркауту, де займатимуться всі охочі, а також легкоатлетичними доріжками навколо стадіону.