СК "Полтава" продовжує зміцнювати свій склад. Цього разу полтавці підсилили захисну ланку. Новобранцем нашого колективу став досвідчений Сергій Лобойко.

35-річний гравець - уродженець Харківщини. Встиг пограти за чималу кількість українських клубів.

2003 року розпочинав кар'єру у харківському "Металісті", проте переважну частину ігор проводив за другу команду харків'ян. Згодом поповнив охтирський "Нафтовик".

У 2006-2007 роках навіть устиг пограти за "Ворсклу". В основному складі провів  лише два поєдинки (матчі на Кубок України). Переважно виступав за дублюючий склад, де провів 22 матчі. Окрім ворсклян, виступав за ФК "Львів", дніпродзержинську "Сталь", "Шахтар" зі Свердловська. Невдовзі вдруге повернувся до Охтирки у "Нафтовик".

2010 року Сергій перейшов у харківський "Геліос". У колективі пробув до 2012, а потім не захотів продовжувати угоду з "сонячними", перейшовши у ПФК "Олександрія". Та вже невдовзі футболіст повернувся до "Геліоса", в якому став ключовим гравцем і капітаном команди. Загалом Сергій Лобойко провів за харків'ян 188 поєдинків та забив 10 голів. Це другий показник в історії клубу.

З 2018 року грав на своїй малій батьківщині у Богодухові за однойменний клуб, який виступає у чемпіонаті Харківської області.