29 травня СК "Полтава" на стадіоні "Локомотив" у Полтаві в рамках 22 туру аматорської першості приймав СК "Каховка".

До гри проти каховців наші хлопці підходили з кадровими втратами. У лазареті, крім Євгенія Карася, опинився ще й Вадим Підлепич, який пропускав другу гру поспіль. Не міг розраховувати Володимир Сисенко й на Максима Шмиголя, котрий пропустив кілька днів і ще не набрав оптимальної форми. У гостей теж не обійшлося без втрат. Команда могла розраховувати лише на 11 основних гравців і трьох, які перебували на лаві для запасних. Серед запасних опинився й граючий тренер Дмитро Кузнєцов.

Хоч обидва колективи перебували на сусідніх сходинках (5-ій і 6-ій), однак локальної боротьби за місце в турнірній таблиці не було. Господарі випереджали своїх опонентів на 13 очок, тому жодної загрози втратити позиції не було.  Тож матч  (зважаючи на те, що "Полтава" втратила шанси на потрапляння до плей-оф) перетворювався на своєрідний контрольний поєдинок. Для "Каховки" цей матч хіба що міг допомогти розв'язати долю боротьби за 6 - 7 місце.

Стартові хвилини до свого активу можуть занести саме гості з півдня. Вони двічі небезпечно пробивали по воротах Анатолія Тимофєєва. Майже ідентичні моменти виникли зі стандарту. Кінгслі намагався головою доправити м'яч у ворота полтавців, але нашого голкіпера врятувала поперечина.

Господарі не забарилися із відповіддю: простріл Максима Горжуя замикав Андрій Місяйло. Удар форварда парирував Муравйов, якому, до речі, ще неодноразово доведеться вступати у гру і рятувати команду.

Ближче до середини тайму справжня злива накрила стадіон "Локомотив". Дощ вочевидь вніс корективи у гру обох команд: побільшало боротьби, непотрібних фолів та браку в діях команд, зумовлених слизьким газоном. Та й саме поле стало в'язким, забираючи ще більше сил футболістів.

Саме мокрий м'яч ледь не допоміг полтавцям вийти вперед, коли після не дуже сильного удару вислизнув з рук голкіпера "Каховки", а Дмитро Щербак лише на долю секунди не встиг зіграти на добиванні. За такої погоди доречними були дальні удари. Саме такий намагався нанести Владислав Даниленко. Та все ж відкрили рахунок гсоподарі після контратаки. Невдале виконаннян кутового "Каховкою" завершилося стрімким проривом Місяйла. Андрій віддав діагональ на Щербака, а той у дотик поклав м'яч у сітку - 1:0.

Фактично за лічені хвилини вже й сам Щербак міг асистувати Місяйлу, от тільки удар у Андрія не вийшов, адже захисник завадив логічному завершенню момента.

Місяйло і Щербак могли виходити у вигідну атаку, однак проти Андрія не за правилами зіграв Дмитро Ратушний. Арбітр одразу потягнувся в кишеню за ''гірчичником'', що виявився для захисника другим (перший він заробив ще на 13 хвилині гри). Тож полтавці отримали, крім переваги на табло, ще й чисельну перевагу на футбольному полі.

Склади могли стати й рівними, коли Максим Горжуй постелився у підкаті, вибивши м'яч в аут. Асистент арбітра вказав на аут, а головний арбітр спочатку вгледів фол і вже фактично запалив жовте світло перед Горжуєм, яке перетворилося б у червоне. Та після консультацій з колегами все ж скасував своє рішення. На цьому й завершився перший тайм.

Після перерви Володимир Сисенко вже традиційно зробив низку замін, щоб кожен з гравців отримав у поєдинку ігрову практику. Так на полі з'явилися Тельнов, Зоря і Куімов. Згодом - Абазов, Фоменко, Кірпіченко та Собко. Граючи в меншості, гості не сіли в глухий захист, а намагалися підловити наш колектив на контратаках чи загострити ситуацію після стандартів. Однак успіхом це не увінчалося, а зважаючи на коротку лавку запасних,  освіжити гру гості не мали ким.

"Малиново-золоті" натомість мали шанс збільшувати перевагу. На вигідній ударній позиції був найкращий бомбардир містян Роман Кірпіченко, проте голкіпер здійснив сейв. Намагався підкрутити сферу в дальню дев'ятку Микола Бужин, але був дещо неточним. Дубль міг оформлювати й Щербак, проте удар під дальню стійку став легкою здобиччю голкіпера. Потужно бив Фоменко, але м'яч з рикошетом від воротаря просвистів над поперечкою. Та попри все, фінальний свисток арбітра сигналізував про мінімальну перемогу СК "Полтава".

Остання гра сезону для містян може стати останньою у статусі аматорів.   Полтавці нині проходять атестацію на здобуття профістатусу та чекають на вердикт від УАФ. Після гри клуб відправиться у відпустку, яка триватиме до 15 червня. Далі команда збереться у Полтаві на навчально-тренувальний збір.