СК "Полтава" у рамках 11 туру чемпіонату Полтавської області приймав на власному полі "Колос" з Великих Сорочинців.

У першому колі команди вже зустрічалися, й тоді СК "Полтава" мінімально програв 2:1. Згодом був ще перший півфінальний матч Кубка області, де теж перемогти не вдалося, - команди зіграли внічию. Тому до звітного протистояння колектив підходив з особливим настроєм і волею перервати сумну закономірність у матчах із цим непростим суперником.

Володимир Сисенко напередодні матчу зіткнувся з кадровими проблемами: окрім Юрія Фоменка, Максима Шмиголя, Владислава Даниленка, Ігоря Тиченка, Олега Бута та Вадима Підлепича, які досі перебувають у лазареті, керманич не міг розраховувати ще й на Віталія Собка та Олександра Пономаренка.

Та попри кадрові втрати, команда вийшла й дала бій. Хоча старт поєдинку не був динамічним, команди обмінялися гострими моментами. Спочатку Андрій Місяйло бив у дальню дев'ятку воріт Євгена Каравана, але був трохи невлучним. Згодом Максим Ільчиш зі штрафного загострив ситуацію у володіннях Максима Тельнова, на щастя, теж невлучно.

Ближче до середини тайму атака полтавців все ж увінчалася успіхом. Навісна передача з лівого флангу завершилася красивим ударом головою у виконанні Андрія Місяйла - 1:0.

Ледь не одразу суперник заробив кутовий удар і саме під час виконання стандарту міг зрівнювати рахунок. Ігор Реутов навішував від кутового прапорця і ледь не закрутив футбольний снаряд у сітку. На щастя, Тельнов контролював ситуацію та переправив шкіряного за межі поля.

Під завісу першої 45-хвилинки кілька нагод створили Максим Горжуй та Дмитро Горбунов, проте результатом вони не увінчалися.

У другому таймі полтавці продовжували контролювати м'яч, коли суперник намагався вириватися в поодинокі контратаки. Знову мали нагоди Місяйло та Горжуй, однак їх трохи підвела влучність. Навіс Євгена Карася ледь не перетворився у гол, адже м'яч летів за цікавою траєкторією, однак голкіпер гостей відвів загрозу від власних воріт.

На останніх хвилинах гри гості спробували здійснити фінальні атаки, щоб бодай зачепитися за нічию, в атаку пішов навіть воротар Євген Караван, але вплинути на результат уже не вдалося.

У підсумку 1:0 - полтавці мінімально перемагають і беруть реванш за гру першого кола.