3 грудня у Кременчуці на футбольному стадіоні "Кремінь-арена" відбувся матч за Кубок Полтавської області. Поєдинок був запланований  ще на 11 листопада, проте через пандемію коронавірусу (місто потрапило до червоної зони) зустріч перенесли на грудень.

Уранці в Кременчуці пройшов сніг, тому за годину до початку матчу працівники стадіону  намагалися привести стан штучного газону до ладу. Окрім битви за трофей, цього дня нагородили і призерів Чемпіонату області. СК "Полтава" також отримав свої срібні медалі та пам'ятний кубок.

До гри футболісти підходили зосередженими та сповненими бажання перемогти. Додаткової мотивації годі було й шукати, адже цього сезону вкрай важливо було покласти трофей до своєї скарбнички. Однак футбольна доля, на жаль, знову відвернулася від команди Володимира Сисенка.

Старт зустрічі був розмірений. Команди не рвалися стрімголов до воріт суперника. Не сказати, що воротарі залишалися без роботи, але й відвертої небезпеки майже не було. У полтавців перспективно прострілювали Кірпіченко та Горжуй, однак на шляху м'яча ставали захисники. Кілька разів зі стандарту подавав Владислав Даниленко, проте  до загострення ситуація не доходила. Суперник відповів закиданням із далекої відстані, але м'яч став легкою здобиччю Максима Тельнова.

Набагато динамічніше розвивалися події у другому таймі. Вирували  емоції, й команди боролися на кожному клаптику поля. Один із перших небезпечних моментів створив Олег Бажан, який цілив у ближній кут воріт, але Максим Тельнов перевів м'яч на кутовий. Невдовзі неприємний епізод стався у центрі поля. У боротьбі з Романом Кунєвим постраждав Вадим Підлепич. Гравець "Олімпії" завалився на ногу захисникові, після чого встати з газону без допомоги лікаря нашому гравцеві вже не вдалося. Тож його на полі замінив Віталій Собко.

Та це була не єдина втрата для містян. Згодом задню поверхню стегна потягнув форвард Андрій Місяйло, якого на полі замінив Олег Червонцев. Саме він зумів створив кілька перспективних моментів під завісу зустрічі. Після перших хвилин перебування на полі він навіть міг заробити пенальті. Але арбітр навідріз відмовився помічати відвертий фол проти гравця СК "Полтава".

Останні хвилини матчу виявилися найбільш драматичними. Коли до овертайму залишалися лічені секунди, "олімпійці" відзначилися голом - Вадим Бурляй прицільним ударом доправив м'яч у ворота містян.  У підсумку - болюча мінімальна поразка СК "Полтава".  Трофей їде до Савинців.