В останній день жовтня СК "Полтава" у 9 турі аматорського чемпіонату України зустрівся із запорізьким "Металургом-2", який є фарм-клубом колективу з другої ліги. Сама гра відбувалася на навчально-тренувальній базі клубу неподалік Запоріжжя.

Ще перед початком протистояння погода суттєво погіршилася, йшов дощ, тому гра на в'язкому полі давалася взнаки. Проте за кількістю створених моментів команди намагалися не відставати одна від одної.

Містяни ж відзначилися швидким голом. Владислав Даниленко прострілював, м'яч влучив у поперечку, а на добиванні вправно спрацював Євгеній Карась - 0:1.

Полтавці володіли ігровою перевагою, однак під завісу тайму зіграли не за правилами у власних володіннях, отримавши пенальті. На щастя, Максим Тельнов вийшов переможцем у битві з Володимиром Близнюком. Спочатку наш голкіпер впорався з ударом, а за лічені секунди і з добиванням. Та коли здавалося, що можна видихнути та зі спокійною душею піти на перерву за мінімальної переваги, господарі все ж відзначилися голом. Близнюк навісив на дальню стійку, Нестеренко скинув під удар Віталію Варянику, а той зрівняв рахунок - 1:1.

Старт другого тайму був за полтавцями, проте реалізувати свої нагоди наші хлопці не змогли, за що поплатилися на 72-ій хвилині. Максим Страдс з флангу увірвався до штрафного майданчика "Полтави" та пробив точно у ціль - 2:1.

Перевага трималася недовго. Полтавці заробили кілька перспективних стандартів, але забити змогли лише з пенальті. "Металурги" зіграли не за правилами проти Андрія Місяйла. Стандарт узявся виконувати Дмитро Куімов і не схибив - 2:2.

Під завісу матчу полтавці організували справжній штурм воріт, за підсумками якого вийшли переможцями у цьому протистоянні. Низка атак завершилася кутовим. Подачу від прапорця замкнув Олександр Томенко. У підсумку 2:3 - нелегка перемога полтавців.