21:56 29.10

СК "Полтава" не дотиснув "Металург"

Реванш завершився нічиєю.

29 жовтня у матчі 10 туру VBET UA Перша СК "Полтава" зустрічався із запорізьким "Металургом".

"Металурги" нині не можуть приймати матчі на рідній "Славутич-Арені", тому тимчасовою домівкою для них став Київ, де й відбувся поєдинок.

До столиці полтавці їхали у піднесеному настрої. Напередодні звітного туру "містяни" здолали лідера - київську "Оболонь". Та й принциповим для наших хлопців було взяти реванш за скандальний матч першого кола. Тоді арбітр призначив аж три сумнівні пенальті у ворота "малиново-золотих", а запоріжці перемогли 3:1.

Цього дня Володимир Сисенко не міг розраховувати на Яна Костенка, котрий відбував дискваліфікацію. У "Металурга" відразу чотири гравці вибули напередодні звітного протистояння. Зокрема дискваліфікацію відбував Богдан Векляк, а з різних причин пропускали гру Сокол, Могильний і Воробей.

Зі старту зустрічі наші хлопці продемонстрували націленість на ворота суперника. Стрельцов віддавав передачу на Дмитра Щербака, який опинився на ударній позиції, але на мить його випередив голкіпер суперника. У відповідь господарі загострювали ситуацію біля воріт Яна Вічного зі стандарту. Два поспіль кутових полоскотати нерви вболівальникам нашого колективу. На щастя, епізоди не завершилися результативно.

Убивчий момент хвилинами пізніше мав Щербак, котрий замикав навісну передачу від Горжуя, але влучив у поперечину. Та, попри паритет гри за моментами і за змістом,  "містяни" пропустили гол. Добре відомий за першим поєдинком Сидоров вирвався з-під опіки захисників та ударом у ближній кут прошив ворота Вічного - 1:0.

Утім гол не зламав бойовий дух нашого колективу. І вже на 28-й хвилині паритет було відновлено. Богдан Бичков прострілив у воротарський майданчик, а Сергій Каретник холоднокровно спрямував м'яч у сітку - 1:1.

До кінця першого тайму команди обмінялися ще кількома напівмоментами. Після перерви полтавці почали активніше діяти на вістрі атаки. І вже на 53-й хвилині Бичков навіть доправив футбольний снаряд у сітку після діагоналі від Горжуя, проте опинився в офсайді, тому арбітр Єгор Кєвліч гол скасував.

Полтавці раз по раз мали шанс вразити ворота Назара Байди. Щербак прострілював на Стрельцова, однак Євген послизнувся і завдати акцентованого удару в ціль не зміг. Згодом Горжуй бив у ближній кут, але удар був більше тренувальним для голкіпера із Запоріжжя.

А найгострішим був епізод, коли Богдан Бичков мав перекидати у дотик воротаря, натомість лише влучив у самого голкіпера. Згодом у дії себе проявив і Дмитро Щербак. Він головою замикав навіс від Стрельцова, проте Байда в стрибку парирував удар.

Чим ближчим був фінальний свисток, тим очевиднішою ставала втома футболістів і все важче було знайти ключ до воріт суперника. Тож голів уболівальники більше не побачили. У підсумку нічия - 1:1.

Далі на полтавців очікує непростий тиждень. У середу, 2 листопада, "містяни" проведуть перенесений поєдинок 1 туру із "Гірник-Спортом", а  в неділю, 6 листопада, зустрінуться вдома з ЛНЗ.