СКП: Тельнов, Власенко (Полтавець, 58), Підлепич, Чижов, Савенков (Бут, 64), Бакланов, Абазов (Пономаренко, 46), Горжуй (Горбунов, 78), Карась (Кірпіченко, 46), Куімов, Тимченко.

Інваспорт: Гонтарь, Войченко, Мчедлішвілі, Доценко, Водолага (Клочко, 33), Кібенко (Микуця, 90+2), Оленич,  Невенченко, Статівка, Стрийський (Собченко, 79), Верещака (Морозов, 46).

Попередження: Савенков, Карась, Власенко, Пономаренко, Горжуй Оленич, Войченко.

Вилучення: Оленич (друга жовта картка).

Арбітр — Орендочка (Полтава).

Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі виник на 17-й хвилині гри, коли Ігор Тимченко вивів на побачення з голкіпером номінальних гостей Євгенія Карася, проте останній не зумів проштовхнути м’яч повз Гонтаря. Згодом чудову нагоду відкрити рахунок мав Олександр Чижов, але на допомогу голкіперу прийшла стійка.

Територіальна перевага СК «Полтава» стала ще відчутнішою у середині тайму, коли поле через другу жовту картку залишив Олександр Оленич. Щоправда, використати чисельну перевагу ще до перерви підопічним Володимира Сисенка не вдалося. А ось суперник, навіть у меншості, був близьким до успіху. Стрийський з льоту пробивав метрів із тринадцяти, але надійно зіграв Тельнов.

Друга половина матчу пройшла за тим же сценарієм, що і перша. Господарі володіли беззаперечною територіальною та ігровою перевагою, а гості всією командою захищалися та чекали можливість для швидкої контратаки. Небезпека постійно виникала біля воріт Гонтаря, але до взяття воріт справа так і не дійшла. Просидівши майже усі сорок п’ять із гаком хвилин другого тайму на воротах «Інваспорту», господарі поля так і не змогли «розмочити» голкіпера суперника.

Для СК «Полтава» це перша втрата очок у чемпіонаті.

Результати решти ігор: «Олімпія» (Савинці) – «Колос» (В. Сорочинці) — 4:1, «Лубни» (Лубни) – «Локомотив» (Гребінка) — 1:0. Матч «Великі Кринки» – «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари) відбудеться 1 липня.

Свій наступний матч обласного чемпіонату СК «Полтава» проведе 4 липня на виїзді проти «Колоса» із Великих Сорочинців.