24 червня відбулася чергова ХХІХ Конференція ПФЛ. Серед усього на засіданні розглянули і надання професіонального статусу колективам, зокрема й СК "Полтава".

Містяни ще взимку подали всі необхідні документи, розгляд яких тривав до сьогодні. Так, клуб тестували за 5 головними критеріями: спортивним, інфраструктурним, кадрово-адміністративним, правовим та фінансовим.

Президент СК "Полтава" Сергій Іващенко був присутній на засіданні та отримав атестат з рук Анатолія Дем'яненка та Олега Протасова. 

Сергій Васильович привітав полтавців з цією визначальною для клубу подією:

"Вітаю всіх уболівальників, полтавців і не тільки з цим святом! У нашому рідному місті нарешті з'явився ще один професіональний футбльний клуб. Емоції нині - найпозитивніші. Ми зробили нелегку справу, щоб отримати цей статус та грати в другій лізі. Ми не збираємося зупинятися та будемо рухатися поступово далі. Ми реально оцінюємо свої сили на цей сезон, адже нам потрібно зрозуміти, що таке друга ліга, який рівень команд, футболістів. Проте ніхто не скасовує головне завдання для кожної професіональної команди - це перемога у кожній грі".

Друга ліга буде поділена на дві групи за територіальним принципом. СК "Полтава" виступатиме у групі "Б". Разом з нами будуть змагатися "Балкани" (с. Зоря Одеська область), "Енергія" (Нова Каховка, Херсонська область), "Металург" (Запоріжжя), "Миколаїв-2", "Нікополь", "Перемога" (Дніпро), "Реал Фарма" (Одеса), "Таврія" (Сімферополь), "Яруд" (Маріуполь), "Кремінь" (Кременчук), "Кристал" (Херсон), ФК "Суми", "Скорук" (Томаківка, Дніпропетровська область), "Вікторія" (Миколаївка, Сумська область), ФК "Вовчанськ".

Старт сезону у другій лізі запланований на 24 липня. Жеребкування календаря відбудеться 1 липня. Старт першого етапу Кубка України розпочнеться 4 серпня.