У 10-му турі чемпіонату Полтавської області СК "Полтава" зустрічався у міському дербі з "Інваспортом". Матч відбувся у селі Копили на навчально-тренувальній базі ФК "Полтава" на полі зі штучним покриттям.
Протягом зустрічі періодично йшов дощ, що ускладнювало життя футболістам, які на вологій синтетиці намагалися приборкати м’яч. Напевне, тому перший тайм і не був сповнений великої кількості небезпечних моментів.

Гості грали від старту зустрічі першим номером, володіли м’ячем, проте зламати оборону "Інваспорту" довгий час не могли. Біля воріт Ярослава Котлярова виникали переважно напівмоменти. Один із таких був у Куімова, який здійснював простріл у штрафний майданчик, але м’яч змогли перехопити захисники суперника. Чи не найбільш небезпечну ситуацію міг створити у першому таймі Кірпіченко, на якого відпасував Собко, однак під час прийому м’яч влучив у руку.

Під завісу першого тайму Олександр Пономаренко навішував від кутового прапорця, м’яч потрапив під удар Карасю, проте Євгена підвела влучність.

Після перерви керманич СК "Полтава" Володимир Сисенко освіжив атаку, випустивши Андрія Місяйла та Максима Горжуя. І заміна фактично відразу зіграла, адже обидва гравці стали активними учасниками взяття воріт: Максим віддав результативну передачу, а Андрій доправив футбольний снаряд у сітку – 0:1.

Згодом Місяйло міг оформлювати дубль, однак пробив повз ворота. Ще раз стати автором асиста Максимові Горжую теж не вдалося, оскільки Олександр Пономаренко змарнував перспективний шанс. Не менш небезпечний момент був і в Тимченка, котрий не встиг підлаштуватися під удар у майже стовідсотковій позиції.

За такі згаяні моменти "Інваспорт" і покарав контратакою, яка завершилася фолом у штрафному майданчику й призначеним пенальті у ворота Максима Тельнова. Одинадцятимеровий узявся виконувати Олександр Оленич і ледь не схибив, оскільки голкіпер містян прочитав напрямок удару і навіть дотягнувся кінчиками пальців до м’яча, та шкіряний зрадницьки залетів у сітку – 1:1.

Останні хвилини гри видалися максимально напруженими. Та все ж цей матч закінчився хепі-ендом для СК "Полтава". Під час однієї з останніх атак захисник "Інваспорту" зіграв рукою у власному карному майданчику. Арбітр сигналізував про порушення правил і вказав на точку. Удар з позначки реалізував Місяйло, який і оформив дубль та приніс перемогу своїй команді.

У підсумку 1:2 – СК "Полтава" у валідольному матчі здобуває перемогу.