26 вересня у рамках 4-го туру аматорського чемпіонату України СК "Полтава" поїхав у гості до криворіжців, щоб позмагатися з місцевою командою "Кривбас-2". Це фарм-клуб друголігового "Кривбасу", котрий донедавна носив назву "Гірник". Однак любителі місцевого футболу  воліють називати його відродженим "Кривбасом".

Сам поєдинок видався бойовим. Хоча полтавці й заволоділи ініціативою від старту зустрічі, граючи першим номером, проте реальні нагоди забивати виникали переважно після стандартних положень. Перший сприятливий момент виник на 7-ій хвилині. Андрій Місяйло зі штрафного зробив закидання до карного майданчика господарів поля. Біля м'яча опинився Ігор Тимченко, котрий намагався доправити його в сітку, але удар був невлучним.

Господарі з відповіддю не забарилися: Козленко вирвався з-під опіки захисників назустріч Максимові Тельнову, одначе переграти нашого голкіпера криворіжцю не вдалося, а добивання від його колеги по команді видалося аж надто неточним. Та вже на 18-ій хвилині атака полтавців завершилася взяттям воріт. Ігор Тимченко скинув головою пас на Дмитра Горбунова, той відпасував на Дмитра  Куімова. Капітан помітив Андрія Місяйла, який саме вбігав у штрафний майданчик, і віддав передачу, а форвард устиг обробити м'яч та влучно пробити - 0:1

До перерви містяни мали нагоду, аби закріпити перевагу, проте підвела реалізація. А от "Кривбас-2" доволі несподівано встановив паритет у грі. Андрій Козленко ударом з-під захисника прицільно пробив під дальню стійку воріт Тельнова - 1:1.

Після перерви Володимир Сисенко вирішив зробити одразу 4 заміни. На поле вийшли Віталій Собко, Олександр Пономаренко, Максим Горжуй та Роман Кірпіченко. Останній, до речі, вже на перших хвилинах перебування на полі відзначився голом. Віталій Собко пробивав по воротах Давида Бондарєва, голкіпер грубо помилився, не зафіксувавши футбольний снаряд у руках, чим відразу скористався Кірпіченко, котрий і вивів містян уперед - 1:2.

Згодом просто вбивчий момент змарнував Максим Горжуй: з гострого кута він пробив над дальньою дев'яткою воріт. Непоганий шанс був і у Вадима Підлепича, проте м'яч після удару головою став легкою здобиччю голкіпера. Невдовзі вже Горжуй віддавав діагональну передачу на Собка, удар якого потягнув воротар господарів.

Та все ж вкотити третій гол вдалося Романові Кірпіченку. Він після подачі кутового від Пономаренка легким дотиком п'яти доправив м'яч у сітку, чим похоронив сподівання криворіжців на бодай нічийний результат.

У підсумку 1:3 - перемога СК "Полтава", яка виводить містян на третю сходинку в чемпіонаті.

Аматорський чемпіонат України

Група 3, 4 тур

Кривий Ріг, стадіон "Будівельник"

"Кривбас-2" (Кривий Ріг) - СК "Полтава" - 1:3 (1:1)

Арбітр: Данило Жермаль (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олексій Чабан, Богдан Холковський (обидва - Запоріжжя).

Четвертий арбітр: Єгор Дзюбас (Кривий Ріг).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Попельницький (Кропивницький).

Голи: 0:1 - 18 Місяйло, 1:1 - 45 Козленко, 1:2 - 47 Кірпіченко, 1:3 - 84 Кірпіченко.

"Кривбас-2": Бондарєв, Швидкий (Рульов, 46), Зубко, Прохоров, Карпець (Захарченко, 54), Баштанник (Прялкін, 59), Лозний (Дон, 85), Козленко, Білий (Шкель, 75), Литвин, Шаповаленко.

СК "Полтава": Тельнов, Зоря (Собко, 46), Томенко, Підлепич, Власенко (Пономаренко, 46), Абазов (Карась, 68), Червонцев (Савенков, 58), Місяйло, Горбунов (Горжуй, 46), Тимченко (Кірпіченко, 46), Куімов.

Попередження: Лозний, 10, Червонцев, 20, Швидкий, 44, Прялкін, 86.