У перший день травня СК "Полтава" в рамках 18 туру аматорської першості поїхав у гості до дніпровського
"Борисфена".

Дніпряни доволі молодий, але непоступливий колектив. Ще у першому колі команда продемонструвала це у Полтаві. Та тоді все ж не змогли зчинити спротив,  програвши розгромно 3:0.

Напередодні звітного протистояння обидві команди зіткнлися з кадровими втратами. У "малиново-золотих" досі через ушкодження пропускав гру Євгеній Карась. До того ж через дискваліфікацію не могли допомогти клубові два Андрії - Місяйло та Савенков. Натомість в атакувальній ланці сталося поповнення: до містян повернувся форвард Дмитро Щербак. Він до кінця сезону допомагатиме своєму рідному клубові на заключному етапі аматорської першості. Дніпрян теж не оминули дискваліфікації. Серед тих, хто пропускав матч, опинилися Володиир Шмигельський та Микита Свідло.

Очікувано полтавці на правах фаворита протистояння заволоділи ініціативою. Помітно виділявся на вістрі атаки Дмитро Щербак та Роман Кірпіченко. Саме від них ішла основна загроза у завершальній стадії атак. Упевнено діяли й фланги, де Максим Горжуй та Дмитро Куімов постійно здійснювали свої прориви. Господарі теж не відсиджувалися в захисті, час від часу виходячи у контратаки. Та ті поодинокі випади майже не несли серйозної загрози. Хоча кілька разів довелося вступити у гру й Анатолію Тимофєєву.

Окремо варто сказати про нестримну гру молоді господарів поля. При кожному бодай мінімальному контакті з суперником футболісти падали на газон і намагалися криком довести, що проти них було порушення правил. Не обійшлося в зустрічі й без штурханини. На 40-й хвилині проти Дмитра Щербака грубо сфолили, зірвавши потенційо небезпечну атаку. Зав'язалася сутичка, на поле вибігли навіть ті гравці "Борисфена", що сиділи на лаві  запасних. Як наслідок - 7 ''гірчичників'' на дві команди. Та, попри емоційність першої половини зустрічі, на перерву команди пішли за безгольової нічиєї.

Старт другого тайму ознаменувався першим взяттям воріт суперника. Гол до свого активу записав Максим Горжуй. А невдовзі закріпив перевагу полтавців Микола Бужин. Після цього містяни спробували освіжити атаку і фланги, проте голів у матчі більше не було.

У підсумку 2:0 - "Полтава" перемагає "Борисфен" та продовжує вести боротьбу за місце в тірйці групи. У наступному турі "малиново-золоті" знову зіграють на виїзді. На полтавців очікує вояж на Дніпропетровщину, де відбудеться гра за шість очок з одним із головних конкурентів - ФК ''Скорук" (Томаківка).