23 вересня на стадіоні "Локомотив" містяни приймали одного  з найпринциповіших суперників – "Олімпію" з села Савинці Миргородського району.

Команди цього сезону вже зустрічалися: 20 серпня у Савинцях саме "Олімпія"святкувала переконливу перемогу. "Полтава" весь цей місяць жадала реваншу, тому гравці з нетерпінням очікували на один з найважливіших матчів сезону.

Уже на перших хвилинах гри господарі поля вийшли вперед, реалізувавши один із  гострих моментів біля воріт суперника. Роман Кірпіченко проривався лівим флангом, змістився до штрафного майданчика, проте не за правилами проти нього зіграли захисники "Олімпії". Суддя призначив штрафний. Стандарт взявся виконувати Дмитро Куімов. Він зробив навісну передачу, а Олександр Томенко головою доправив м’яч у сітку – 1:0.

Одразу після цього вже сам Куімов міг забивати, проте захисник гостей був першим на м’ячі. Згодом уже "Олімпія" мала кілька моментів біля воріт Максима Тельнова. Олавале Фабунмі та Ігор Радченко спробували перевірити пильність полтавського голкіпера дальнім ударом, однак пробили аж надто неточно. А за лічені хвилини Фабунмі був вимушений покинути поле через травму.

Тим часом полтавці зуміли подвоїти перевагу. Віталій Собко віддав передачу в район 11-метрової позначки на Дмитра Куімова , якому вдалося в дотик доправити м’яч у ворота – 2:0. Дмитро міг оформити дубль, проте опинився у не надто вигідній позиції для удару. А от "Олімпія" під завісу першого тайму скоротила відставання. Вадим Бурляй красивим ударом з дальньої відстані поклав м’ч під стійку -2:1.

Найемоційніший момент першої 45-хвилинки стався за лічені секунди до свистка про перерву. Олександр Чижов виборов  м’яч у боротьбі з Віталієм Субочевим, що викликало бурю негативу з боку тренерського штабу суперника. Шквал ненормативної лексики на адресу арбітра був такий, що перед керманичем гостей загорілося червоне світло.

Сам тренер уже з трибуни неодноразово підливав масла у вогонь, емоційно коментуючи епізоди гри. Та це не допомогло його підопічним. На старті другого тайму полтавці могли знімати питання про переможця в матчі, проте ні Роман Кірпіченко, ні Вадим Підлепич не змогли запхати м’яча у сітку.

По-справжньому йокнуло серце у вболівальників СК "Полтава", коли Вадим Бурляй поцілив у поперечку, та, на щастя, момент загасити змогли захисники нашої команди. Просто неймовірний момент був у Олександра Пономаренка, але реалізувати його наш півзахисник не зміг, так само, як і невлучно пробив Ігор Тимченко після передачі від Вадима Собка.

Наприкінці матчу гості спробували зробити фінальний штурм воріт, утім це успіхом не увінчалося. У підсумку 2:1 – СК "Полтава" перемагає "Олімпію" та присвячує свою звитягу Дню міста!