СК Полтава — Інваспорт — 3:1

Голи: 1:0 Пономаренко, 19. 2:0 Тимченко, 29. 3:0 Горбунов, 63. 3:1. Микуця, 75.

СК Полтава: Тельнов (Попов, 46), Бут (Зоря, 46), Карась, Підлепич (Жила, 46), Власенко (Полтавець, 46), Пономаренко (Абазов, 46), Бакланов (Федоренко, 46), Горжуй, Фоменко (Гринь, 46), Куімов (Шмиголь, 46), Тимченко (Горбунов, 46).

22 січня 2020 року. Копили. НТБ ФК «Полтава». 4 градуси.

Перший у новому році контрольний поєдинок полтавці провели проти дефлімпійської збірної країни, яка наразі знаходиться на тренувальному зборі у Полтаві. «Інваспорт» — традиційний учасник чемпіонату Полтавщини з футболу, міцний та фізично підготовлений колектив.

Команда Володимира Сисенка провела матч двома різними складами, всі 90 хвилин на полі провели лише двоє — Євгеній Карась та Максим Горжуй. Приємно, що новачки команди відзначилися результативними ударами. Спочатку Олександр Пономаренко красивим ударом у дальній кут відкрив рахунок, а счерез 10 хвилин Ігор Тимченко несильним, але точним дотиком подвоїв перевагу містян.

Ігрова перевага СК «Полтава» не викликала сумнівів, інваспортівці до перерви мали лише одну нагоду, яку можна назвати серйозною. Решту ігрового часу Максиму Тельнову довелося мерзнути у воротах.

У другому таймі, після численних замін, полтавці не змінили малюнок гри, подовгу контролювали м'яч та створювали моменти. Третій гол провів молодий форвард Дмитро Горбунов, буквально заштовхавши м'яч у сітку.

«Інваспорт» у другому таймі створив два моменти біля воріт Попова, один із яких, після провалу полтавців на лівому фланзі, реалізував Микуця, який випередив воротаря та використав свій шанс — 3:1.

Наступний контрольний матч СК «Полтава» має провести 30 січня, у четвер. Суперник — молодіжний склад ворсклян.

Про точний час початку гри та її місце проведення ми повідомимо додатково.