У центральному матчі 14 туру СК "Полтава" поїхав у Суми, де зустрівся з однойменним клубом.

Сам поєдинок охрестили грою за шість очок, адже команди перебували на сусідніх сходинках. "Суми" йшли другими з 30-ма очками, а "Полтава" - третьою з 27-ма заліковими пунктами.

Клуби  проводили вже четверту очну зустріч. До цього полтавці не знали гіркоти поразок, адже перемагали сум'ян двічі у кубковому протистоянні та торік у першому колі чемпіонату. Однак продовжити безпрограшну серію цього вікенду не судилося.

Полтавці зіштовхнулися із важливою втратою: на гру містян не зміг вивести головний тренер Володимир Сисенко. Напередодні матчу в керманича малиново-золотих піднялася температура. Його обов'язки виконував граючий тренер Ігор Тимченко, для якого це протистояння стало дебютним у новому амплуа. Щодо футболістів, то у старті вийшли троє дебютантів: голкіпер Анатолій Тимофєєв, захисник Вадим Таранушич та форвард Антон Яременко.

У матчі першу атаку розвинули саме гості. Андрій Місяйло пробив з кута штрафного майданчика трохи вище дальньої дев'ятки воріт Ігоря Левченка. Пізніше подібний момент буде і в Максима Горжуя. У відповідь Ян Ковалевський перебував на ударній позиції, та Вадим Підлепич не дав йому пробити у бік воріт Тимофєєва, переправивши м'яч на кутовий. Стандарт закінчився небезпечною скидкою на Євгенія Мороза, який намагався ударити через себе в падінні, проте воротар полтавців опинився на місці. Згодом з ударом Шавріна кіпер містян теж упорався.

Міг загострювати Яременко після прострілу від Собка, проте першим на м'ячі опинився голкіпер "Сум". Чи не найреальніший момент виник після штрафного у середині першого тайму. Владислав Даниленко доправив м'яч у воротарський майданчик, де Місяйло намагався пробити, щоправда, удар вийшов легкий і м'яч пройшов повз ворота. На простріл Горжуя хвилинами пізніше теж ніхто не відгукнувся.

Наприкінці першого тайму полтавці заробили шість поспіль кутових. Пономаренко й подававав на партнерів, і ледь не крутив м'яч у сітку, але футбольний снаряд зрадницьки не хотів залітати у ворота. Тож на перерву команди пішли за безгольової нічиєї.

Старт другого тайму видався морально не з легких для "Полтави". Спочатку Дмитро Танчик скористався помилкою в захисті містян і відкрив рахунок. За лічені хвилини Вадим Шаврін подвоїв перевагу, відправивши сферу за комірець Тимофєєву. А на 66-ій хвилині Шаврін оформив дубль.

Рахунок на табло підказував, що настав час робити заміни. Замість Собка на полі дебютував Бужин, Місяйла замінив Фоменко, а Яременка - Кірпіченко. Пізніше вийдуть допомагати партнерам Куімов замість Горжуя і Томенко замість Даниленка.

Заміни оживили гру полтавців. Гості почали частіше шукати щастя біля чужих воріт. І це вилилося у два забитих голи. Томенко віддав гольову передачу на Миколу Бужина, який з підкруткою пробив точно в ціль - 3:1. Не минуло й двох хвилин, як різницю в рахунку звів до мінімуму Роман Кірпіченко, котрий вправно зіграв на добиванні.

Здавалося, полтавці спіймали кураж і можуть зробити сенсаційний камбек. Але удача цього дня була все ж не на боці хлопців у малиново-золотій формі. Тож 3:2 - полтавці поступаються у битві за шість очок. У наступному турі на команду чекає домашнє протистояння з криворізьким "Кривбасом-2". Матч відбудеться 10 квітня о 13:00 у селі Копили на НТБ ФК "Полтава".

Аматорський чемпіонат України

14 тур

Суми, стадіон Авангард

3 квітня

ФК "Суми" - СК "Полтава" 3:2 (0:0)

Голи: 1:0 - 53 Танчик, 2:0 - 56 Шаврін, 3:0 - 66 Шаврін, 3:1 - 83 Бужин, 3:2 - 85 Кірпіченко.