Гірник-Спорт — СК Полтава - 2:1 (0:0)

Голи: 1:0 Збунь 55, 1:1 Тимченко 62, 2:1 Корольков 79.

Арбітр - Павло Плешко (Кременчук).

СК Полтава: Тельнов (Старовойтов 46), Власенко (Зоря 65), Підлепич, Карась, Полтавець (Жила 46), Абазов (Гринь 46), Бакланов, Шмиголь, Фоменко, Куімов (Горжуй 46), Тимченко (Горбунов 65).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, гості навіть мали більше шансів відзначитися, але ударам Тимченка, Куімова, Власенка, Шмиголя забракло влучності. Рахунок відкрив Збунь, проте вже через сім хвилин Тимченко після пасу від Горжуя відновив паритет ударом у стилі Златана Ібрагимовича.

А крапку у грі поставив постріл капітана «гірників» Королькова метрів з двадцяти — 2:1.

21 лютого команда Володимира Сисенка проведе свій наступний контрольний матч — у Кременчуці, проти «Кременя», а 28 лютого у Полтаві «містяни» зіграють із молодими ворсклянами.

Після нічийного першого тайму господарі зробили чимало замін, додали у швидкості і змусили полтавців помилятися.

Фото та відео — пресслужба ФК «Гірник-Спорт»