22 квітня у рамках третього туру VBET UA Перша група виживання СК Полтава вдома прийме Прикарпаття-ЗСУ з Івано-Франківська.

Матч розсудить бригада арбітрів у такому складі.

Головний арбітр: Дмитро Кубряк (Одеса)

Асистенти головного арбітра: Андрій Ялов, Павло Почепецький (обидва Дніпро)

4-й арбітр: Олександр Матяш (Полтава)

Спостерігач арбітражу: Михайло Родіоненко (Київська область).

34-річний Дмитро Кубряк з початку повномасштабної війни оперував українських захисників у Дніпровському військовому шпиталі, а потім був серед добровольців, які наприкінці березня 2022 вирушили на вертольоті в оточений Маріуполь. Як медик Дмитро допомагав рятувати поранених воїнів, що перебували в укритті на Азовсталі та заводі ім. Ілліча. У квітні нейрохірург потрапив у полон, де пробув близько п'яти місяців, зокрема в Оленівці. У вересні 2022 його звільнили з російського полону.

Після повернення з полону Дмитро Кубряк  отримав посаду заступника начальника відділу забезпечення арбітражу УАФ, де відповідатиме за медичну та фізичну складову в підготовці рефері, а також за тестування та соціально-адміністративний напрям. Водночас він продовжує працювати арбітром на матчах чемпіонату України. Звітний поєдинок стане першим після тривалої перерви у роботі.

Раніше матчі за участі СК Полтава він не обслуговував. Натомість був арбітром на чотирьох іграх ФК Прикарпаття. У сезоні 2017/18 він провів дві гри: Нива (Тернопіль) - Прикарпаття (3:3) та Нива-В (Вінниця) - Прикарпаття (0:1). А у 2018/19 одесит працював на двох іграх прикарпатців з ФК Суми (1:1 та 3:2).