18 листопада у селі Копили на навчально-тренувальній базі ФК "Полтава" містяни приймали "Дніпро-1-Борисфен".

Матч мав відбутися ще в середині жовтня, але за згодою обох сторін поєдинок перенесли на пізніший час. Напередодні звітного протистояння юний колектив із Дніпра підходив у статусі одного з  аутсайдерів першості. З восьми зіграних матчів дніпряни перемогли лише одного разу, здолавши кропивницьку "Зірку".

Полтавці з перших хвилин гри прогнозовано взяли ситуацію під свій контроль. Проте давалася взнаки морозна погода, тому моментів було обмаль. Більшу частину часу господарі шукали ключ до щільної оборони гостей.

Арбітр матчу одразу показав, що грубої гри у цьому поєдинку не пробачить, тому вже в перші 10 хвилин зустрічі сумарно четверо гравців на два колективи отримали попередження. У подальшому одна з отриманих карток зіграла злий жарт із гостями.

Загострювали ситуацію біля воріт суперника й Андрій Місяйло, й Роман Кірпіченко, й Дмитро Куімов. Але суттєвої неезпеки у володіннях Станіслав Тарасенка це не створювало. А от після розіграшу стандарту перший справді перспективний момент мав Кірпіченко, однак м'яч пройшов високо над воротами.

Згодом вже Олександр Пономаренко пробивав головою, але знову неточно. Просто вбивчий момент міг реалізовувати знову Кірпіченко, коли завдав удару через себе в падінні. М'яч летів у дев'ятку, але Тарасенко парирував удар.

Ще один стандарт міг завершуватися голом, однак незлагодженість у діях Кірпіченка й Підлепича знівелювали момент. Ближче до перерви Максим Горжуй робив навісну передачу до штрафного майданчика, проте ледь не перекинув голкіпера "Дніпра-1". В останній момент Тарасенко переправив футбольний снаряд на кутовий. Від прапорця подачу зробив Андрій Місяйло. Роман Кірпіченко у верховій боротьбі з Владиславом Макаровим переправив м'яч далі під удар Вадиму Підлепичу, а останньому тільки й залишалося, що доправити сферу в сітку. 1:0 - до роздягальні містяни йшли за мінімальної переваги.

Гол додав натхнення команді Володимира Сисенка, тому одразу після переви "Полтава" кинулася закріплювати перевагу. Максим Горжуй проривався лівим флангом, змістився у центр, намагаючись пробити, але м'яч став легкою здобиччю Тарасенка.

Вигідний момент був у Віталія Собка, котрий зі свіжими силами вийшов на поле, втім удар з розвороту був трохи неточним. Хорошого удару завдавав і Владислав Даниленко, та ще один сейв здійснив голкіпер дніпрян.

Другий гол був лише питанням часу. Це довів Роман Кірпіченко, котрому віддав передачу Горжуй. Форвард помітив, що воротар гостей вийшов з рамки, й перекинув того, доправивши м'яч у сітку. За лічені хвилини Кірпіченко оформив дубль після передачі від Олега Червонцева, довівши рахунок до розгрому.

Забити бодай гол престижу гостям не вдалося. Ще й останні 10 хвилин вони догравали у меншості – другий "гірчичник" і вилучення отримав Владислав Макаров.

У підсумку 3:0 - СК "Полтава" після перемоги посідає другу сходинку турнірної таблиці.