У 14 турі чемпіонату Полтавської області СК "Полтава" вдома приймав ФК "Лубни".

Звітна гра першості фактично не вирішувала жодних турнірних завдань. Містяни вже гарантували собі срібло першості, а гості продовжують борсатися на дні турнірної таблиці.

Від старту зустрічі господарі діяли прогнозовано першим номером. Команда намагалася комбінувати й показувати красивий футбол.

Уже на перших хвилинах Дмитро Горбунов міг виходити сам на сам з голкіпером гостей, проте його зупинив захисник лубенців. Полтавці спробували швидко розіграти стандарт, але момент захлинувся. Та вже на 11-ій хвилині господарі вийшли вперед. Олександр Пономаренко навісив від кутового прапорця, а Євгеній Карась головою доправив м'яч у сітку - 1:0.

Невдовзі ФК "Лубни" залишився у меншості. Граючи 11 на 10, полтавці майже не відчували тиску з боку суперника, тому грали фактично у своє задоволення.

Дмитро Горбунов проривався лівим флангом, змістився в центр, проте затягнув з ударом, пробивши у воротаря. М'яч вийшов на кутовий. Андрій Місяйло навісив від прапорця, захисники гостей невдало вибили м'яча під ноги Роману Зорі. Той пробив у дальню дев'ятку воріт і подвоїв перевагу містян.

А під завісу першого тайму вже й сам Горбунов зумів реалізувати момент: Дмитро відпасував на Пономаренка, той у дотик відправив м'яч на хід форварду, після чого послідував влучний удар - 3:0.

У другому таймі полтавці не збавили обертів. Проте зливи голів не вийшло. Хоча нагод у одного лише Андрія Місяйла було щонайменше п'ять. Утім реалізувати їх, на жаль, не вдалося. М'яч, мов зачарований, не хотів залітати в сітку від нашого найкращого бомбардира. І навіть коли забити йому все ж  вдалося, арбітр сигналізував про офсайд.

Та все ж без голу в другому таймі не обійшлося. Роман Зоря скористався помилкою голкіпера, який далеко вийшов з воріт, і парашутиком перекинув м'яч. У підсумку 4:0 - СК "Полтава" громить ФК "Лубни" у передостанній грі чемпіонату.