Підготовка до нового сезону стартувала для СК Полтава. Містяни повернулися до тренувального процесу після нетривалої літньої паузи ще 15 червня. Перший тиждень традиційно втягувальний. Команда тренується щоденно на полі у селі Ковалівка під Полтавою.

Хоча Українська асоціація футболу ще не винесла остаточного вердикту про участь містян у новому сезоні в професіоналах, та все ж тренерський штаб будує підготовчий процес з прицілом на Другу лігу. Остаточно доля профістатусу має вирішитися вже наступного тижня.

На перший збір, окрім старожилів команди, приїхала і чимала група потенційних новачків. Їх імен поки не називаємо, втім можемо сказати, що це талановита молодь, яка потенційно зможе підсилити наш колектив.

Не обійшлося й без втрат. Станом на початок зборів четверо гравців працюють за індивідуальною програмою, зокрема Євгеній Карась, Вадим Підлепич та Сергій Постернак, котрі пропустили останні матчі минулого сезону. Разом з ними працює й Олександр Пономаренко, у якого невелике ушкодження. Та вже найближчим часом хлопці мають повернутися до загальної групи.

Фінальним акордом першого тренувального тижня став двосторонній поєдинок. Тренери розділили команду на два рівносильні склади у малинових та зелених манишках. Перемогу ж здобули саме малинові, за яких дублем відзначився форвард Роман Кірпіченко. Після матчу команда отримала вихідний, а вже з понеділка на хлопців очікує новий етап підготовки.