3 лютого СК "Полтава" провів перший спаринг на зимових зборах. Суперником містян став першоліговий "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів.

Один із лідерів першої ліги нині переживає не найкращі часи. Ще наприкінці 2020 року було невідомо, чи зможе дограти команда цей сезон. Адже головний спонсор відмовився продовжувати фінансування. Одразу після останнього перед зимовою паузою туру всі гравці отримали статус вільних агентів, багато хто встиг  працевлаштуватися в інших клубах. Та все ж у січні 2021 команда змогла знайти фінансову підтримку, щоб продовжити виступи в першій лізі та розпочати підготовку до сезону. Щоправда, з колишнього складу залишилися одиниці, а нині "гірники" переглядають низку молодих футболістів.

Якщо для суперника цей спаринг був уже третім за ліком, то для підопічних Володимира Сисенка це був лише перший серйозний контрольний матч. До цього команда провела лише двосторонню зустріч, про що ми писали раніше. Сьогодні ж керманич полтавців мав змогу виставити на кожен з таймів рівносильний склад, у якому були як перевірені бійці, так і новачки клубу.

У першому таймі саме полтавці домінували на полі. Дальніми ударами спробував перевірити пильність голкіпера господарів поля Владислав Даниленко. Чимало шансів забити було у Романа Кірпіченка. Однак вивів містян уперед Андрій Місяйло, який ударом від поперечки доправив м'яч у сітку - 0:1.

Після перерви ініціатива перейшла до господарів поля. Вони більше володіли м'ячем і змогли монетизувати цю перевагу в забитий гол. Олексій Литовченко, який нині перебуває у "Гірник-Спорті" на перегляді, вдало реалізував вихід на рандеву з Максимом Тельновим. Проте більше жодній з команд забити не вдалося. У підсумку 1:1 - мирова у Горішніх Плавнях.

Далі за планом у СК "Полтава" спаринг з іншим представником першої ліги - кременчуцьким "Кременем". Матч відбудеться 12 лютого на "Кремінь-Арені" імені Олега Бабаєва.

Контрольний поєдинок

3 лютого

Горішні Плавні, стадіон СЗШ №5

"Гірник-Спорт" (Горішні Плавні) — СК "Полатва"

СК "Полатва" (І тайм): Мирний, Бужин, Підлепич, Савенков, Горжуй, Карась, Пономаренко, Даниленко, Собко, Місяйо, Кірпіченко.

СК "Полтава" (ІІ тайм): Тельнов, Лобойко, Чижов, Власенко, Куімов, Горжуй, Абазов, Волошко, (Даниленко), ГНП (Савенков), Фоменко, Тимченко.