Кремінь — СК Полтава — 0:0

СКП: Тельнов - Власенко, Підлепич, Карась, Полтавець - Абазов, Бакланов - Шмиголь, Фоменко, Куімов - Тимченко. На заміну виходили: Старовойтов, Горжуй, Червонцев, Горбунов, Пономаренко, Гутиря, Савенков.

У дебюті гри у штрафному майданчику полтавців в ігровому моменті кременчужанин Євген Мурашов зіштовхнувся з голкіпером полтавців Максимом Тельновим, який був першим на м'ячі - проте арбітр із Кременчука вказав на 11-метрову позначку. Сам Євген пішов виконувати пенальті, але пробив вище воріт.

До перерви полтавці мали чудових два шанси: Юрій Фоменко не влучив у ворота метрів із 14-ти, а з ударом Ігоря Тимченка головою впорався досвідчений воротар "Кременя" Андрій Олійник.

Другий тайм виявився цікавішим та жвавішим за перший. Тренери зробили заміни, гра йшла на зустрічних курсах. І моментів біля воріт суперників вистачало, проте уболівальники так і не побачили голів.

У складі СК "Полтава" дебютували Андрій Савенков, який минулого року грав за полтавський "Легіон", а також 23-річний вихованець полтавського футболу Роман Гутиря, який перебуває в команді на оглядинах.

Варто зазначити, що суперники вдруге в цьому році зустрілися в Кременчуці у рамках підготовки до весни, та вдруге зіграли внічию (перший матч - 1:1).

Наступний контрольний поєдинок команда Володимира Сисенка проведе 28 лютого проти молодих ворсклян. А у березні на полтавців чекає участь у представницькому харківському турнірі "Перша столиця", де гратимуть 8 команд.