Кремінь - СК Полтава - 1:1

Голи: 1:0 Підлепич (автогол) 36, 1:1 Тимченко 44.

СКП: Тельнов (Старовойтов 46), Полтавець (Жила 46), Карась, Підлепич, Власенко, Абазов (Пономаренко 46), Бакланов, Куімов, Фоменко, Горжуй (Шмиголь 46), Тимченко.

СК "Полтава" готується до нового сезону, який стартує для команди Володимира Сисенка наприкінці квітня, за визначеною програмою. Основним завданням же тренера кременчужан Володимира Прокопиненка є будівництво значно оновленої команди, тому багато гравців у господарів знаходиться на перегляді. З минулорічного складу залишилися Олійник, Павлик, Мурашов, Воронченко, Кошман, Куць.

Гості до перерви діяли першим номером, мали декілька моментів, а в середині тайму Ігор Тимченко навіть забив, але місцевий арбітр взяття воріт скасував - нібито через офсайд. Ще в одному епізоді лише диво та майстерність воротаря "Кременя", який витяг м'яч із верхнього кута, не дозволили забити полтавцям.

На 36-й хвилині "Кремінь" вийшов уперед - після флангової атаки та пасу у центр м'яч у свої ворота зрізав центральний захисник Вадим Підлепич. Утім, під завісу першого тайму Ігор Тимченко (на фото) потужним ударом у дальній від Олійника кут відновив рівновагу - 1:1.

Після перерви полтавці зробили заміни, а "Кремінь" випустив на поле всіх гравців,які наразі перебувають на перегляді. У другому таймі обидві команди мали моменти, проте уболівальники так голів більше не побачили.

У складі полтавців із різних причин не грали Попов, Горбунов, Червонцев, Чижов, Гринь, Бут та Зоря.

13 лютого на полтавців чекає наступник опонент із першої ліги - "Гірник-Спорт".