Вовчанськ - СК Полтава - 1:1

Голи: Покосенко 75 - Фоменко 29.

СКП: Тельнов, Куімов, Карась, Підлепич, Савенков, Пономаренко (Абазов 50), Бакланов, Шмиголь, Фоменко (Горбунов
76), Горжуй, Тимченко (Власенко 63).

Суперником прлтавців був один із найкращих аматорських клубів України, в якому грають колишні футболісти УПЛ та
Першої ліги. Серед добре відомих полтавським уболівальникам імен - колишній лідер ФК "Полтава" Дмитро Батусов, екс-
гравець "Карлівки" та "Кременя" Єгор Коваленко.

Фактично це був поєдинок за лідерство у групі, адже обидва колективи свої стартові матчі на турнірі виграли. Полтавці розпочали гру краще і у стартові півгодини мали забивати тричі. Спочатку удар головою Максима Шмиголя ледь не став гольовим - номінальних господарів урятував сейв воротаря. Потім Ігор Тимченко бив метрів із десяти, але кіпер знову був на висоті. Нарешті, СК "Полтава" відкрив рахунок після сольного проходу Максима Горжуя, який обіграв трьох опонентів і віддав точний пас на Юрія Фоменка. Тому залишалося лише підставити ногу - 0:1, і Юрій записав свій другий м'яч на турнірі.

До перерви полтавці контролювали перебіг подій на полі. Команди грали на зустрічних курсах, на непоганих
швидкостях. "Вовчанськ" тривалий час не міг підібратися до володінь Максима Тельнова, а відносну небезпеку «вовки» створювали
після стандартів.

Після перерви характер гри змінився - "Вовчанськ" вніс корективи, додав у швидкості, заволодів м'ячем та притиснув полтавців на їхню половину поля. Двічі поперечина та стійка рятували малиново-золотих від неприємностей. Утім, СК "Полтава" мав шанс зняти всі питання про переможця хвивлин за 15 до фінального свистка. Карась вивів Фоменка на ударну позицію, Юрій опинився віч-на-віч із воротарем "Вовчанська", але перекинути м'яч через нього у порожні ворота форварду не вдалося.

Відновили рівновагу підопічні тренера Віталія Комарницького за п'ять хвилин до завершення матчу зі штрафного удару. Беслан Абазов необачно порушив правила поблизу лінії власного штрафного майданчика і досвідчений Олексій Покосенко  красивим ударом мимо "стінки" зробив рахунок нічийним - 1:1.

Наступної суботи, 21 березня, полтавці зіграють проти збірної африканських студнтів із ХНУРЕ - віцечемпіонів Харкова, а в іншому матчі групи зійдуться "Вовчанськ" і "Тростянець".