СК Полтава – Базиль (Базилівщина) - 6:0 (2:0)

Голи: Тимченко 10, Фоменко 21, 82, Горбунов 70, Ерік 75, Бакланов 90.

СКП (1 тайм): Тельнов, Савенков, Карась, Полтавець, Власенко (Бут, 16) Абазов, Бакланов, Горжуй, Фоменко, Куімов, Тимченко.
СКП (2 тайм): Старовойтов (Попов, 74), Савенков (Зоря, 60), Карась, Мороз, Бут, Пономаренко, Бакланов, Горжуй (Ерік, 57), Фоменко, Куімов (Червонцев, 60), Горбунов.

Наша команда продовжує підготовку до нового сезону. Після невдалого матчу проти "Колоса" із Великих Сорочинців (0:3) підопічні Володимира Сисенка були серйозно налаштовані на матч проти амбіційного представника першої ліги обласного чемпіонату – ФК "Базиль".

Рахунок у матчі було відкрито на 10-й хвилині, коли після передачі Микити Бакланова вдало на "другому поверсі" зіграв Ігор Тимченко. Уже за чотири хвилини за грубе порушення правил з поля був вилучений Руслан Власенко.  Проте за обопільною згодою представників команд було вирішено замінити його на іншого гравця. Слід відзначити, що незважаючи на статус поєдинку, місцями емоції просто зашкалювали. У середині тайму три чудові нагоди поспіль відзначитися мав Юрій Фоменко. Спочатку на 19-й хвилині він з лінії штрафного майданчика пробив прямо у руки голкіперу суперника. У наступній атаці форвард виходив на побачення з воротарем та в останній момент м’яч з-під його ноги вибив захисник. І лише з третьої спроби Юрію вдалося забити після передачі від Тимченка – 2:0.

Чудову нагоду довести рахунок до великого на 32-й хвилині втратив Куімов, який після прострілу з правого флангу відправив м’яч набагато вище воріт. У відповідь "Базиль" провів контратаку лівим флангом,  яка ледь не призвела до взяття воріт Максима Тельнова. За декілька хвилин вже сам голкіпер відбив потужний удар по своїм воротам метрів із 25-ти.

На початку другого тайму полтавці втратили ще декілька чудових можливостей розвинути власний успіх. Бракувало точності ударам у виконанні Карася, Горбунова та Бута. Та все ж "містяни" досягли свого на 70-й хвилині. Дмитро Горбунов обікрав захисника у штрафному майданчику суперника і пробив повз голкіпера – 3:0. Згодом відзначився темношкірий потенційний новачок команди Ерік, який перебуває на перегляді. На 82-й хвилині дубль після помилки голкіпера "Базиля" оформив Юрій Фоменко – 5:0. А крапку у цьому поєдинку влучним та красивим ударом із-за меж штрафного майданчика поставив Микита Бакланов.