10 жовтня СК "Полтава" здійснив вояж на Харківщину до лідера чемпіонської гонки - ФК "Вовчанськ".

Команди не вперше зустрічалися на футбольному полі. Навесні підопічні Володимира Сисенка вже перевіряли боєм "вовків" на турнірі "Перша столиця" у Харкові. Тоді вони зіграли внічию 1:1, а єдиний гол у складі містян забив Юрій Фоменко, котрий нині перебуває у лазареті команди. Сам Юрій, який на полі поки не може допомогти своїм колегам, приїхав морально підтримати одноклубників у центральному матчі туру.

Щодо матчу, то господарі поля від старту заграли першим номером. Як наслідок, захисники і Максим Тельнов не залишалися без роботи. Чимала небезпека була від Івана Мряченка, проте його удари були аж занадто неточними. Однак під завісу першого тайму він змусив захвилюватися полтавських уболівальників, адже м'яч ішов у дев'ятку воріт. На щастя, Тельнов контролював ситуацію й забрав футбольний снаряд у руки.

Варто відзначити й гідну гру в обороні суперника, який щільно діяв під час контратак та стандартів "Полтави". Зокрема навіс Андрія Місяйла зі штрафного був відбитий оборонцями, а добивання від Андрія Савенкова видалося невдалим.

Уже у другому таймі саме Савенков міг стати автором результативної передачі: він зробив закидання з центру поля на Романа Кірпіченка. Форвард спробував зрізати м'яч у ворота, однак досвідчений Владислав Леонідов впорався з небезпекою.

Другий тайм для містян ознаменувався ще й двома вимушеними замінами. Спочатку Віталій Собко зазнав ушкодження. Згодом вимушено покинув поле Андрій Місяйло. А під завісу матчу полтавці залишилися у меншості. Другий "гірчичник" і вилучення отримав Олександр Томенко. Тому останні хвилини видалися максимально напруженими як для футболістів, так і для прихильників СК "Полтава". Та все ж команда витримала фінальний штурм господарів і стала першим колективом, який цього сезону відібрав очки у ФК "Вовчанськ".