19 вересня у Полтаві на стадіоні "Локомотив" відбувся матч третього туру аматорського чемпіонату України. На власному полі містяни приймали ФК "Суми".

Команди вже зустрічалися торік в аматорському Кубкові України. Тоді ФК "Суми" (на той час  LS Group)  зазнав двох поразок - 5:1 та 3:1. Нині колектив підсилився, запросивши чимало досвідчених гравців.

Що легкої прогулянки не буде, стало зрозуміло з перших хвилин протистояння. Гості не давали підступитися до своїх воріт. Тому моменти виникали переважно після стандартних положень. Олександр Пономаренко пробивав зі штрафного, проте захисники "Сум" винесли м'яч. Згодом була можливість у Пономаренка пробити зі стандарту, але знову захисники виявилися на місці.

Один зі стовідсоткових моментів був у Андрія Савенкова, який пробивав з лінії воротарського майданчика після прострілу від Вадима Підлепича. Голкіпер намертво взяв м'яч. Невдовзі вже сам Підлепич міг забивати, втім удар виявився легкою здобиччю для Богдана Гороха.

"Суми" створили гострі моменти лише під завісу першого тайму, але  Владислав Зрібняк пробив аж занадто неточно. Більш вигідна нагода була у Максима Чеглова: він здалеку пробив, однак Максим Тельнов переправив на кутовий.

У другому таймі полтавці вирішили підсилити атакувальну ланку. На полі з'явилися футболісти, які повернулися з лазарету: Андрій Місяйло замінив Дмитра Куімова, а Максим Горжуй змінив Беслана Абазова.

Після появи на полі Місяйло одразу почав загострювати ситуацію біля воріт суперника. Уже одна з перших атак у виконанні Андрія могла завершуватися голом. Ще більш гострим був удар зі штрафного, та м'яч просвистів над поперечкою.

Ще один стовідсотковий шанс був у Максима Горжуя, який цілив у ближню дев'ятку, але футбольний снаряд зрадницьки влучив у стійку. Дотиснути суперника вдалося на 69-ій хвилині. Максим Горжуй навісив у штрафний майданчик, а Роман Кірпіченко доправив м'яч у сітку - 1:0.

За лічені хвилини полтавці мали шанс подвоювати перевагу. Пономаренко зі штрафного пробивав по воротах. Голкіпер парирував удар, і навіть здалося, що м'яч перетнув лінію. Однак суддя вказав, що можна продовжувати гру, а ніхто з полтавців не зміг завершити момент.

Кінцівка матчу ознаменувалася й дебютом новачка Сергія Лобойка, котрий змінив Олександра Чижова в останні 5 хвилин поєдинку. У підсумку 1:0 - непроста мінімальна перемога містян.