СК "Полтава" провів перший матч 1/4 фіналу Кубка Полтавської області. Суперником став ФК "Великі Кринки". Поєдинок відбувався у місті Глобине на стадіоні "Старт".

Поле місцевої арени заслуговувало на особливі епітети, проте ми обмежимося лише визначенням "у неналежному стані". Але саме стан газону і став головним викликом для колективів. Команди не могли продемонструвати технічний футбол, а лише проводили більшу частину ігрового часу в єдиноборствах та в намаганнях приборкати м'яч.

Рахунок у зустрічі був відкритий уже на 7-ій хвилині. Курйозний момент стався біля воріт господарів поля. Владислав Жениленко віддавав передачу на голкіпера Артема Штанька. М'яч зрадницьки підскочив, пройшов над ногою воротаря та залетів у ворота - 0:1.

Уже під завісу першого тайму господарі змогли зрівняти рахунок. Роман Кірпіченко сфолив проти Івана Куця у власному штрафному. Арбітр вказав на точку, а стандарт впевнено реалізував Валентин Шевченко.

Другий тайм був сповнений боротьби й емоцій. Полтавцям навіть вдалося забити. Та гол Ігоря Тимченка арбітр скасував, вгледівши офсайд. У підсумку 1:1 - бойова нічия у першій грі. Доля путівки до півфіналу вирішиться у Полтаві вже наступного вікенду.