Матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка Полтавської області відбувся на стадіоні "Локомотив" у Полтаві. "Містяни" протистояли ФК "Великі Кринки".

Нічийний результат після першої гри, що відбулася тиждень тому, додавав інтриги протистоянню. Але вже за підсумками першого тайму було очевидним: полтавці не матимуть жодних проблем. Саме команда Володимира Сисенка і заволоділа ініціативою з перших хвилин гри. А на 19-ій хвилині була попереду.

Андрій Місяйло взявся виконувати небезпечний штрафний і прицільним ударом влучив у дев'ятку воріт - 1:0. Згодом Роман Кірпіченко подвоїв перевагу. Ейфорію від забитих голів дещо осадив гол у роздягальню, який забив Назар Хрієнко.

Та вже другий тайм перетворився на бенефіс Андрія Місяйла, котрий забив ще три голи, забезпечивши полтавцям путівку до півфіналу. Суперник зміг забити лише у компенсований арбітром час з пенальті. Стандарт реалізував Іван Куць. У підсумку  5:2 - рахунок звітного поєдинку та 6:3 - сума двох матчів. У наступному раунді "містяни" зіграють з "Колосом" (Великі Сорочинці).

Кубок Полтавської області з футболу

1/4 фіналу

Арітр матчу: Андрій Павлюченко.

Асистенти арбітра: Сергій Бортнік, Юрій Юрченко.

Спостерігач арбітражу: Ігор Кислов.

СК "Полтава" - ФК "Великі Кринки" 5:2 (2:1) за сумою двох матчів - 6:3

СК "Полтава": Тельнов, Куімов, Підлепич, Карась, Савенков, Абазов (Томенко, 49), Даниленко, Червонцев (Пономаренко, 58), Місяйло (Горбунов, 85), Горжуй (Бут, 84), Кірпіченко (Тимченко, 58).

ФК "Великі Кринки": Штанько, Лавський, Костиренко (Цикало, 85), Бігдан, Брага, Алантьєв (Данилейко, 67), Саркісян, Шевченко, Харчинський (Манченко, 46), Хрієнко (Ніколаєв, 88), Куць.

Голи: 1:0 - 19 Місяйло, 2:0 - 30 Кірпіченко, 2:1 - 45 Хрієнко, 3:1 - 63 Місяйло, 4:1 - 67 Місяйло, 5:1 - 83 Місяйло, 5:2 - 90+5 Куць.