18:26 12.08


СК "Полтава" розпочне сезон у першій лізі


''Містяни'' підвищилися у класі.

12 серпня у Києві відбулася Конференція ПФЛ, на якій затвердили склад учасників ліги.

Війна серйозно внесла свої корективи у склад учасників ліги. Так, лише в першому дивізіоні   призупинили участь 10 колективів. Тому ПФЛ була змушена внести певні корективи у склад учасників ліги.  До Першої ліги увійшла низка клубів, котрі ще торік змагалися у другому дивізіоні. Серед них і СК "Полтава".

Цього сезону зміни торкнулися не лише складу учасників першої ліги, а й формату проведення змагань. Цьогоріч чемпіонат у першому дивізіоні відбуватиметься у два етапи. На першому клуби поділять на дві групи за територіальним принципом - кожна по вісім клубів. Наша команда виступатиме у групі "Б" разом із земляками - "Гірник-Спортом'' та "Кременем", черкаським ЛНЗ, запорізьким "Металургом", київською "Оболонню", "Скоруком" з Дніпропетровщини та ФК "Чернігів".

Першу частину сезону кожна група відіграє два кола. Після завершення першого етапу чотири найкращі команди кожної з груп вийдуть до фінальної стадії, чотири гірших - гратимуть за збереження прописки в лізі. На другому етапі 1-4 місця кожної групи формують групу за вихід в УПЛ з урахуванням очок, отриманих на першому етапі в іграх між собою. А 5-8 місця формують групу за право грати в Першій лізі з урахуванням ігор між собою на першому етапі. На другому етапі команди Групи "А" проводять матчі тільки з командами Групи "Б" у два кола.

Дві кращі команди здобудуть право на прямий вихід до УПЛ, третя та четверта команди Першої ліги зіграють матчі плей-оф за підвищення в класі – 3-є місце Першої ліги грає з 14-им місцем УПЛ, 4-е місце грає з 13-им УПЛ.

Щодо календаря на сезон, то долею жереба СК "Полтава" почне сезон у рідних стінах. У стартовому турі "містяни" зійдуться в обласному дербі з "Гірник-Спортом" із Горішніх Плавнів. Перший виїзний матч наш колектив проведе у Києві зі столичною "Оболонню". Завершиться осіння частина сезону матчем проти "Гірник-Спорту" наприкінці листопада. З повним календарем змагань ви зможете ознайомитися у розділі сезон.