СК "Полтава" у перенесеному матчі 8 туру чемпіонату Полтавської області зустрівся з "Локомотивом" із Гребінки.  Поєдинок став гостьовим для полтавців, адже гру провели у селі Копили на НТБ ФК "Полтава".

Сам матч уже не вирішував для команд жодних турнірних завдань, тому перетворився фактично у тренувальну гру. Полтавці залишилися без Олександра Чижова, який зазнав мікротравми на передматчевій розминці. Гребінківці натомість зіштовхнулися з кадровим дефіцитом. На матч вони заявили лише 14 футболістів.

Наші хлопці від старту взяли гру під свій контроль, залишивши суперника без м'яча. Уже на перших хвилинах містяни могли отримати право на пенальті. Захисник "Локомотива" зіграв не за правилами проти Андрія Місяйла, але арбітр не вгледів у моменті фолу, тому гра продовжилася.

Саме Місяйло найчастіше загострював ситуацію біля воріт суперника. Завдавав ударів і головою, і через себе в падінні, і розстрілював ворота суперника. Однак зумів забити лише на 21-ій хвилині завдяки Максимові Горжую, котрий вирвався з-під опіки захисників, віддав пас на Андрія, а той забив фактично у порожні ворота - 0:1.

Згодом уже сам Горжуй міг ставати автором гола, але став автором другої гольової передачі, цього разу вже для Романа Зорі, який успішно зіграв на добиванні - 0:2. Сам Максим зумів забити розкішний гол бісіклетою на 32-ій хвилині. Тож  рахунок уже став розгромним - 0:3.

Та на цьому злива голів у першому таймі не закінчилася. Кілька небезпечних навісних передач зробили Андрій Савенков та Владислав Даниленко, проте до логічного завершення моменти не дійшли. Натомість Андрій Місяйло під завісу першого тайму оформив дубль - 0:4.

Старт другого тайму розпочався з небезпечного стандарту, який перетворили у забитий гол Куімов і Лобойко: Дмитро навісив, а Сергій головою доправив футбольний снаряд у сітку - 0:5.

Маючи солідний гандикап, полтавці грали фактично у своє задоволення. Та більше голів забити не вдалося. У підсумку 5:0 - переконлива перемога СК "Полтава"  в останній грі чемпіонату області.

Чемпіонат Полтавської області

8 тур

28 жовтня

"Локомотив" (Гребінка) - СК "Полтава" 0:5 (0:4)

Голи: 0:1 - 21 Місяйло, 0:2 - 27 Зоря, 0:3 - 32 Горжуй, 0:4 - 40 Місяйло, 0:5 - 47 Лобойко.