Першим суперником містян у турнірі став ФК "Миргород-2019", котрий досить вдало виступає у першій лізі обласних змагань. Матч відбувся на оновленому стадіоні "Старт" у присутності кількасот глядачів.

Суперник полтавців розпочинав турнірну боротьбу зі стадії 1/16 фіналу, де мінімально здолав опір ФК "Сенча" - 1:0. Проте на цьому переможний шлях миргородців у турнірі і завершився.

СК "Полтава" підходив до поєдинку у статусі фаворита, що й почав доводити з перших хвилин гри. Щоправда, у дебюті не вистачало влучного завершального удару, десь м'яч зрадницьки не йшов у ворота, хоча моментів було чимало. А відкрити рахунок наші земляки в середині першого тайму. Невпевнена гра голкіпера суперника на виході  й сумбурні дії захисників господарів призвели до того, що ніким не прикритий Андрій Місяйло встиг прийняти м'яча на груди і ефектно у падінні пробити у ціль.

Другий тайм вийшов теж емоційним, проте більш результативним. Полтавці продовжували грати першим номером, а величезну ігрову перевагу перетворили у ще чотири голи на будь-який смак. На старті другого тайму Андрій Місяйло вишуканим ударом у падінні через себе подвоїв перевагу та оформив дубль. Вдалий дебют форварда!

Згодом Роман Кірпіченко замкнув навісну передачу з лівого флангу головою та довів рахунок до розгромного. Продовжив феєрію забитих м'ячів Руслан Власенко, який завершив красиву багатоходівку. А жирну крапку в матчі поставив досвідчений Ігор Тимченко.

У підсумку - 5:0 – СК "Полтава" громить свого першого суперника та проходить до чвертьфіналу Кубка області. Тут на колектив тренера Володимира Сисенка чекають "Великі Кринки", які в 1/8 фіналу переграли решетилівське "Динамо" - 2:0.

Миргород - СК Полтава - 0:5
СКП: Тельнов (Старовойтов, 74), Куімов, Підлепич, Томенко (Бут, 60), Савенков, Карась, Абазов (Даниленко, 46), Горжуй (Власенко, 67), Місяйло (Горбунов, 67), Червонцев (Пономаренко, 46), Кірпіченко (Тимченко, 70).