15:22 03.01


СК "Полтава" вийшов із відпустки


"Містяни" повернулися до тренувального процесу.

Одразу після новорічних свят СК "Полтава" повернувся до тренувального процесу.

3 січня команда розпочала підготовку до весняної частини сезону. Футболісти зібралися у залі ПЗМС, де протягом двох тижнів проходитимуть втягуючі тренування. Гравці розділені на дві групи по 12 осіб. Разом зі "старожилами" команди працює і група потенційних новачків.

На першому в новому році тренуванні був присутній і президент клубу Сергій Іващенко. Він провів бесіду з футболістами та тренерським штабом щодо подальших планів команди.

Після відпустки не обійшлося й без втрат: клуб залишили троє гравців. Так, за згодою сторін припинили співпрацю з голкіпером Олександром Поповим, захисником Романом Зорею та півзахисником Олександром Пономаренком. Клуб дякує футболістам за той внесок, який кожен зробив у розвиток команди. Ці хлопці були невід'ємною частиною колективу ще від початку виступів у чемпіонаті області. Бажаємо футболістам нових успіхів у подальшій ігровій кар'єрі!

Невід'ємною частиною підготовки команди будуть і спаринги. Перший із них запланований на 30 січня. Суперником "містян" стане першоліговий "Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів. А 5 лютого полтавці поміряються силами з іншим представником першої ліги - "Альянсом" із Сумщини. Про час та місце зустрічі повідомимо пізніше.

Нагадаємо, що весняна частина сезону в першій лізі стартує 26 березня. СК "Полтава" у рамках 21 туру відправиться до "Енергії" з Нової Каховки. Перший офіційний домашній матч у 2022 році полтавці проведуть аж 2 квітня. "Малиново-золоті" вдома приймуть МФК "Миколаїв".